Sağlık

Sağlık Çalışanlarımız Salgında, Savaşta,Hayatın İçinde

ülkemizi rehin alan Kovit 19 salgininda en ön cephede fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramlarını kutluyorum.

14 MART TIP BAYRAMI Salgında, savaşta, doğal afetler de hayatın her anında tek amacı temel insanî hak olan sağlık hizmetini sunmak için büyük bir özveri ile görevini yerine getiren ve son bir yılda dünyayı ve ülkemizi rehin alan Kovit 19 salgininda en ön cephede fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramlarını kutluyorum.

DİYARBAKIR ANNELERİ

Bu gün Büyük Birlik Partisi Kocaeli teşkilatı olarak otuziki yöneticimiz ile birlikte üç günlük Diyarbakır seyhatimize çıkıyoruz.
Çocukları hdp tarafından kandırılarak, zorla dağa kaçırılıp hain terör örgütü PKK ya verilen ve bundan 560 gün önce pkk nın siyasi uzantısı hdp nin Diyarbakır İl binası önünde Hacire annenin başlattığı onurlu eyleme destek vermek için yanlarında olacağız.

Sağlık Çalışanlarımız Salgında, Savaşta,Hayatın İçinde
Sağlık Çalışanlarımız Salgında, Savaşta,Hayatın İçinde

 

GERGERLİOĞLU GELSİN KORKMASIN

 

Daha önce sözde insan hakları savunucusu, terörist destekçisi gergerlioğlu Diyarbakır daki hdp binasına gitmiş ama çocukları hdp tarafından dağa kaçırılan annelere başıma Pet şişe atarlar diye korkup gitmemişti.
Gergerlioğlu korkmasın gelsin ben onu götüreyim. Hem kafana pet şişe atsalar ne olur? O anlardan daha mı fazla canın yanar. Birde sözde insan hakları savunucusu Gergerlioğlu; dağa kaçırılan çocuklarımız, onları bekleyen annelerimiz insan değil mi?, onların hakları yok mu?
Bunlar fistanlı, bunlar ödlek, bunlar korkak, bunlar analara gidemez, gergerlioğlu da, İmamoğlu da Hdp ye gider.
Eee atalarımız boşuna “Bülbül güle, karga çöplüğe götürür ” dememiş.Şimdi dokunulmazlıkların kaldırılması fezlekeleri meclise geldi, yüce meclisin milli vekilleri onları ait oldukları çöplüğe götürecek.
VALİ, EMNİYET, JANDARMA, BBP
Diyarbakır Annelerine destek programında ayrıca Diyarbakır valimiz Sayın Minür Karaloğlu, İl emniyet müdürü Şükrü Yaman, İl jandarma komutanı Mustafa Erdem ve Büyük Birlik Partisi Diyarbakır İl başkanlığımız ziyaretlerinde bölge ve gündemi değerlendirmede bulunacağız.
SÜLEYMAN SOYLU
Sözlerimin sonunda;
Terörle mücadelede üstün başarı gösteren, pkk v.b tüm terör örgütlerinin kafasını ezen Vatan, Bayrak, Millet sevdalısı ekibin başı içişler bakanımız sayın Süleyman Soylu nun kıymetli validesine Rabbim den rahmet, sayın bakanımıza ve yakınlarına sabrı cemil niyaz ediyorum.

Remzi KAYA
Büyük Birlik Partisi
Kocaeli İl başkanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yürü Başkanım Kardeşlerin Seninle ??
    Sen Kimi İstersen Gezdiririz ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün