K.B.B
Hizmet İş
Vefat Haberleri

Ahmet Demirkıran yaşamını yitirdi

TEM Otoyolu üzeri İzmit İlçesinde meydana gelen trafik kazasında, kendisi ile aynı istikamette gitmekte olan TIR’a arkadan çarpan otomobilde 1 kişi öldü. 1 kişi ise ağır yaralandı.

Ahmet Demirkıran yaşamını yitirdi/TEM Otoyolu üzeri İzmit İlçesinde meydana gelen trafik kazasında, kendisi ile aynı istikamette gitmekte olan TIR’a arkadan çarpan otomobilde 1 kişi öldü. 1 kişi ise ağır yaralandı.

Korkunç kazada Ak Parti Çayırova Gençlik kolları teşkilatından Ahmet Demirkıran yaşamını yitirdi. Korkunç kaza sonrası olay yerine ulaşan ekipler, otomobilde sıkışan sürücü Özçelik ve yanındaki arkadaşı Ahmet Demirkıran (24)’ı yaptıkları müdahale ile sıkıştkları yerden çıkartarak sağlık ekiplerine teslim etti.

Sedat Özçelik
Sedat Özçelik

Sağlık ekipleri tarafından ambulansla İzmit Seka Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan Ahmet Demirkıran, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Genç yaşta hayatını kaybeden Ahmet Demirkıran’ın Ak Parti Çayırova Gençlik kolları teşkilatından olduğu öğrenildi.

Çayırova eski beledişye başkanı Şevki Demirci bu acı haber üzerine sosyal medyadan yayınladığı mesajda “Gençlik kollarında beraber emek verdiğimiz Ahmet Demirkıran kardeşimin trafik kazasında hayatını kaybettiğini üzüntü ile öğrendim.Ailesine sabırlar ve sevenlerine sabırlar diliyorum”.dedi

Kocaeli Haber Dünyası olarak Merhuma rahmet ve sevenlerine sabırlar diliyorum ayrıcada Aynı kazada ağır yaralanan bir diğer genç kardeşimiz Sedat Özçelik’e  ACİL  şifalar diliyorum. Allah ailesine, sevenlerine bağışlasın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir