Genel

“Aile ve ve Çocuk” programı çok alkış aldı

Düzenlenen Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’in konuk olduğu "Aile ve ve Çocuk" programı Kocaeli halkından yoğun ilgi gördü.

ENSAR KOCAELİ SALİHA ERDİM’LE “AİLE VE ÇOCUK”KONUŞTU

Ensar Vakfı Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’in konuk olduğu “Aile ve ve Çocuk” programı Kocaeli halkından yoğun ilgi gördü.

İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen program İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Programda İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Hafız Görkem KAÇAR Kuran-ı Kerim tilavet etti.

Ensar Vakfı Kocaeli Şubesi Başkanı Süleyman Ertuğrul SARAÇ vakfın çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdi. Ensar Vakfı Genel Başkan Yardımcısı ve Mütevveli Heyeti üyesi Kamil ÇAKIR yaptığı selamlama konuşmasında ailenin önemine vurgu yaptı.

ailede ilişkilerin nasıl olması gerektiğini anlattığı konuşmasında; milli ve manevi değerler ışığında çocuk eğitiminin, toplum huzurunun sağlanmasında önemli bir faktör olduğunu ifade etti. Eşlerin birbiri üzerindeki haklarına değinen Saliha ERDİM, salonu hınca hınç dolduran katılımcılara aile huzuru konusunda önemli bilgiler aktardı.ERDİM’in katılımcıların ilgiyle takip ettiği söyleşide  annelere, babalara, evlilere, nişanlılara, bekarlara ve çocuklara yağtığı dua davetlilerden yoğun alkış aldı.

Saliha ERDİM kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen katılımcıları kırmayarak program sonunda yoğun ilgiye karşılık verdi.

Ayrıca program öncesinde Ensar Vakfı Kocaeli’nin yine başka bir projesi olan “Gençlerin Kadrajından Kocaeli” fotoğraf sergisi de katılımcılardan tam not aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir