Gündem

Ali Kemal Aydın, FOX Televizyonunda

Aydın, son 12 yıldır Fox Televizyonu’nun Haber ve Spor'dan sorumlusu Doğan Şentürk’ü makamında ziyaret etti,

Ali Kemal Aydın, FOX Televizyonunda

Gebze’nin yakından tanıdığı iş insanı Ali Kemal Aydın, son 12 yıldır Fox Televizyonu’nun Haber ve Spor’dan sorumlusu Doğan Şentürk’ü makamında ziyaret etti,

Ali Kemal Aydın FOX Televizyonunda,
Ali Kemal Aydın FOX Televizyonunda,

Yaklaşık 40 dakika süren görüşmeden oldukça memnun ayrılan Aydın bu görüşmeden çok dersler çıkardım. Çok etkili olan görüşmede sayın Şentürk’ün bizlere vakit ayırarak göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaları  için şükranlarımı sunuyorum.

Gebze’li iş insanı olan Ali Kemal Aydın,  yerelde kalbe giden yolu keşif etmiş çok Gebze’li vatandaşın gönlüne girmiş herkesin sevgisini kazanan biri olarak tanınıyor.

Günün anısına Doğan Şentürk’e günün anısına ATATÜRK’ün üç boyutlu portresi olan çerçeve resmini hediye etti.Şentürk böylesine güzel bir hediyeyi çok anlamlı buldum.Aydın’a çok teşekkür ediyorum dedi.

Doğan Şentürk Kimdir  ?

 Son 12 yıldır Fox Televizyonu’nun Haber ve Spor’dan sorumlu, Genel Yayın Yönetmeni ve kıdemli başkan yardımcısı olarak görev alıyor. Peki, Doğan Şentürk kimdir, nereli? İşte 1968 yılında Ardahan’da dünyaya gelen Doğan Şentürk ile ilgili bilgiler..

 

Ali Kemal Aydın FOX Televizyonunda,
Ali Kemal Aydın FOX Televizyonunda,

1968 yılında Ardahan’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkilerde yüksek lisans yaptı. Mesleğe 1987 yılında başladı. Çeşitli kanallarda muhabir, editör ve yönetici olarak çalıştı.

Meslekte 30 yılını dolduran Doğan Şentürk, son 12 yıldır Fox Televizyonu’nun Haber ve Spor dan sorumlu, Genel Yayın Yönetmeni ve kıdemli başkan yardımcısı olarak çalışıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün