Yaşam

Alo Evlat Sağlık Kulübü,Gönülleri Isıtıyor

Kartepe Belediyesi’nin örnek projelerinden olan Alo Evlat Sağlık Kulübü, Covid-19 süreci ve bu hafta etkisini hissettiren davranışlarda bulundu.

 

Alo Evlat Sağlık Kulübü,Gönülleri Isıtıyor

Kartepe Belediyesi’nin örnek projelerinden olan Alo Evlat Sağlık Kulübü, Covid-19 süreci ve bu hafta etkisini hissettiren yoğun kar yağışında Kartepelilerin bütün ihtiyaçlarını gece-gündüz, kar-kış demeden karşılamaya devam etti.

 

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan ödüllü projelerden olan Alo Evlat Sağlık Kulübü, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 sürecinde Kartepelilerin bütün ihtiyaçlarını karşılarken, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte gece-gündüz, kar-kış demeden hizmetlerine devam etti.

Alo Evlat Sağlık Kulübü,Gönülleri Isıtıyor,
Alo Evlat Sağlık Kulübü,Gönülleri Isıtıyor,

 

BELEDİYENİN ELİ HER KAPIYA ULAŞIYOR

 

Kartepelilerin bütün ihtiyaçlarını gideren Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri evlerinden çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarını kapılarına kadar götürüyor. Covid-19 aşı çalışmalarına da destek veren ekipler, yoğun kar yağışında evlerinden çıkamayan vatandaşların market alış-verişi, banka işlemleri, ilk adım muayene ve sıcak yemek servislerine ara vermeden devam etti.

 

59 BİN KAP SICAK YEMEK

 

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri 2020 Mart ayından bu yan Kartepe genelinde günde iki defa olmak üzere 59 bin 626 kap sıcak yemeğin dağıtımını gerçekleştirdi. Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerine teşekkür eden Kartepeli vatandaşlar ayrıca Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a da sevgi ve selamlarını ilettiler.

Alo Evlat Sağlık Kulübü,Gönülleri Isıtıyor,
Alo Evlat Sağlık Kulübü,Gönülleri Isıtıyor,

 

KOMŞUSU AÇKEN TOK YATMIYORUZ

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Tüm yurdumuzu etkisi altına alan kar yağışı ilçemizde de etkili oldu. Son 10 yılın en yoğun kar yağışı yaşandı. Gereken tüm tedbirlere alarak bütün gün ve gece boyunca karla mücadele edildi. Alınan tedbirler sadece karla mücadele değildir. Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerimizde ilçemiz sınırlarında bulunan hemşehrilerimizin bütün ihtiyaçlarını giderdiler. Bu zor zamanlarda ekiplerimiz canla başla görevlerinin başındaydılar. Tedbirlerimize ve çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri 2020 Mart ayından bu yan Kartepe genelinde günde iki defa olmak üzere 59 bin 626 kap sıcak yemeğin dağıtımını gerçekleştirdi. Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerine teşekkür eden Kartepeli vatandaşlar ayrıca sıcak yemek yemenin çok güzel bir duygu olduğunu söylediler. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a da sevgi ve selamlarını ilettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir