Gündem

Büyükakın,Kandıra’da Yatırımları İnceledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, bir dizi ziyaretler için geldiği Kandıra’da yatırımları inceledi.

 

Büyükakın,Kandıra’da Yatırımları İnceledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın,Kandıra’da Yatırımları İnceledi bir dizi ziyaretler için geldiği Kandıra’da yatırımları inceledi.

Kandıra’daki inceleme ziyaretinde tamamlanan ve devam eden yatırımları yerinde inceleyen Başkan Büyükakın’a, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları eşlik etti.

Büyükakın,Kandıra'da Yatırımları İnceledi
Büyükakın,Kandıra’da Yatırımları İnceledi

Başkan Büyükakın, Kandıra programına belediyeyi ziyaret ederek başladı. Daha sonra Büyükşehir Belediye tarafından planlaması ve ihale süreci yapılan Kandıra Belediyesi Yeni Belediye Hizmet binasını inceledi. Başkan Büyükakın ve Başkan Turan, hizmet binasının son haliyle ilgili yetkililerden bilgi aldıktan sonra buradan Büyükşehir Belediyesinin yatırımı olan Çarşı mahallesinde bulunan Yüzme Havuzunun inceledi.

Yapılan incelemelerde konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek ilçemize çok daha güzel hizmetler yapabilme gayreti içerisindeyiz. Ortak akıl ile hareket ederek, hizmet için belediyelerin gücünü birleştiriyoruz. Başta bizlere her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Tahir Büyükakın ve Büyükşehir yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.