Siyaset

CHP Kocaeli ailesine katılan yeni isimlerden ziyaret

Yıldızlı ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yeni üyelere rozetlerini İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı takdim etti.

CHP Kocaeli ailesine katılan yeni isimlerden ziyaret

 

CHP Kocaeli ailesine katılan 5 yeni üye İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yeni üyelere rozetlerini İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı takdim etti.

Harun Özgür Yıldızlı
Harun Özgür Yıldızlı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Örgütü üye sayısını günden güne arttırıyor. Üyelik işlemlerini tamamlayan isimlerden Ümit Çelik, Gönül Çelik, Kadir Eker, Gülfem Yılmaz partinin il binasını ziyaret ederek İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Yeni üyelere rozetlerini CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı takdim etti. Başkan Yıldızlı, “Ailemize katılmanızdan büyük mutluluk duyuyoruz.

Harun Özgür Yıldızlı
Harun Özgür Yıldızlı

İktidar yürüyüşümüzü günden güne büyütüyoruz. Yeni üyelerimizle daha güçlü bir şekilde çalışmalarımızı 12 ilçede yürütmeye devam ediyoruz. Partimize, halkımızın iktidarını kuracağımız çalışmalara sunacağınız katkılardan dolayı şimdiden her birinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir