K.B.B
Hizmet İş
Vefat Haberleri

CHP’den meclis üyesi olan Tugay Adak vefat etti

Tugay Adak, dün gece yaya üst geçidinden D-100 karayoluna atlayarak yaşamına son verdi.

Kocaeli Kartepe Belediyesi’nde CHP’den meclis üyesi olan Tugay Adak, dün gece yaya üst geçidinden D-100 karayoluna atlayarak yaşamına son verdi.

Kartepe Belediyesi’nde CHP’den meclis üyesi olan 28 yaşındaki Adak, dün gece İzmit D-100 karayolu üzerindeki üst geçitten atlayarak hayatını sonlandırdı.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri gitti. Kartepe Belediyesi CHP Belediye Meclis üyesi Tugay Adak olduğu belirlenen kişi, yapılan ilk müdahalesinin ardından Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak Adak, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Barış Yarkadaş: Hepimizin sorumluluğu var

İşsiz olduğu belirtilen Adak’ın ekonomik sıkıntılar nedeniyle intahar ettiği öne sürüldü. CHP’li Barış Yarkadaş da, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Adak’ın işsiz olduğu ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle yaşamına son verdiği belirtildi. Adak, CHP afişi asarken düşmüş bir

gözünü kaybetmişti. Böyle olmamalıydı… Hepimizin sorumluluğu var” ifadelerine yer verdi.

Kocaeli HABER DÜNYASI olarak merhuma rahmet sevenlerine sabırlar diliyorum. Değerli okurlarım gazeteciliğin en zor tarafı  hele hele yakın tanıdığınız genç bir kardeşimizin vefat haberini yazmak gerçekten zor geliyor. Ama ne yapacaksın bunların hepsi hayatın içinde var. Çok üzgün olduğumu belirtir, anne ve babasına ayrıca da  sevenlerine sabırlar diliyorum.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir