Yunus-Market
Gündem

CUMHURİYET BAYRAMI GÖLCÜK’TE COŞKUYLA KUTLANDI

Gölcük'te Cumhuriyetimizin 97.yıl dönümü coşku içerisinde kutlandı.

Gölcük Belediyesi’nin bayraklarla donattığı Anıtpark’ta saat 10.00’datebrikat töreni yapıldı. Törene; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Deniz Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Refik Levent Tezcan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Cumhuriyet Başsavcısı Ökkeş Alparslan Karcı, gaziler, sivil ve askeri ekran ve vatandaşlar katıldı. Donanma Bandosunun verdiği konser büyük beğeni toplarken, ilçe protokolü ve vatandaşlar alkışlarla eşlik etti.

4 ARAÇ MARŞLAR ÇALARAK GÖLCÜK’ÜN CADDE VE SOKAKLARINI DOLAŞTI

Gölcük Belediyesi tarafından hazırlanan 4 araç ilçenin cadde ve sokaklarında, marşlar çalarak gezdi ve Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusunu bütün vatandaşların yaşaması sağlandı. Bilhassa çocuklar Türk Bayraklarını sallayarak marşlara eşlik etti.

CUMHURİYET BAYRAMI GÖLCÜK’TE COŞKUYLA KUTLANDI .
CUMHURİYET BAYRAMI GÖLCÜK’TE COŞKUYLA KUTLANDI .

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ MUHTEŞEMDİ

CUMHURİYET BAYRAMI GÖLCÜK’TE COŞKUYLA KUTLANDI

Gölcük Belediyesi tarafından hazırlanan havai fişek gösterisi saat 21.00’da Anıtpark’ta yapıldı. Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Deniz Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Refik Levent Tezcan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, vatandaşlarla birlikte muhteşem havai fişek gösterisini izlediler. Bu etkinliklerle beraber Cumhuriyetimizin ilanının 97.yıl dönümü Gölcük’te büyük coşkuyla kutlanmış oldu.

CUMHURİYET BAYRAMI GÖLCÜK’TE COŞKUYLA KUTLANDI

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı