Güncel

Curling camiasından Yavaşer’e ziyaret

Çağdaş Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Yiğit Özcan yeni göreve gelen Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer’i makamında ziyaret etti.

Curling camiasından Yavaşer’e ziyaret

Curling İl Temsilcisi Yusuf Altınay, Yarımca Curling Kulüp Başkanı  Abdurrahman Işmuratlar,  Bithynia Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Dizmen ve Kıvılcım Spor Kulübü Başkanı Seyfi Kıvılcım ile  Çağdaş Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Yiğit Özcan yeni göreve gelen Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer’i makamında ziyaret etti. Altınay ve ekibi Yavaşer’e hayırlı olsun dileklerini ileterek çiçek takdim etti.

SAHA SORUNU KONUŞULDU

Oldukça sıcak ve samimi ortamda geçen görüşmede Curling İl Temsilcisi Yusuf Altınay,” Curling İl Temsilciliği olarak Spor il Müdürümüz sayın Gökhan Yavaşer beyi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Kendisine ilimizdeki Curling potansiyelini ve problemlerimizi aktardık. Bizi ilgiyle dinlediler ve saha konusunda kalıcı bir çözüm üretmeye çalışacağını bildirdiler. Kendilerine bizleri kabul ettiği ve dinlediği için teşekkür ederim” dedi. Altınay, 29 Ekim’de ilimizde Anadolu Curling Kupası’nın düzenleneceğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir