Spor

Derinceli taraftarın yeşil-siyah özlemi

Hürriyet, mahallesine bayrak isteyen Derinceli Kocaelispor taraftarını kırmayarak 2 saat içinde dev bayrak gönderdi

Derinceli taraftarın yeşil-siyah özlemi
İzmit’e yeşil-siyah sevgisini her dönemde gösteren başkan Hürriyet, mahallesine bayrak isteyen Derinceli Kocaelispor taraftarını kırmayarak 2 saat içinde dev bayrak gönderdi
Kocaelispor’a olan tutkusunu belediye başkanı seçildikten sonra da tüm kente hissettiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, söz konusu Kocaelispor olunca ilçe dışından taraftarların da büyük ilgisini görüyor. Kocaelispor’un TFF 1. Lig play-off maçları şehirde yeni bir heyecan dalgası yaratırken, Derinceli bir taraftarın da yeşil-siyah bayrak için başvurduğu adres Başkan Hürriyet oldu.
Derinceli taraftarın yeşil-siyah özlemi
Derinceli taraftarın yeşil-siyah özlemi

 

BAYRAK 2 SAAT İÇİNDE ASILDI

Kocaelispor bayrağının sokağında dalgalanmasını isteyen koyu Kocaelisporlu Niyazi Araç, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e ulaşarak mahallesinde yeşil-siyah bayrak asılmasını talep etti. “Mübarek günde dev Kocaelispor bayrağını mahallemize asarak bizi mutlu et” diyen futbolsever Araç’ın talebine hemen yanıt veren Başkan Hürriyet 2 saat içinde Derince Sırrıpaşa Mahallesi Duman Sokak’ta yaşayan taraftara bayram mutluluğu yaşattı.
Derinceli taraftarın yeşil-siyah özlemi
Derinceli taraftarın yeşil-siyah özlemi

MAÇ ÖNCESİ BAYRAM HAVASI

2.Lig’de mücadele eden Kocaelispor’un Ankara Demirspor ile oynayacağı TFF 1. Lig yükselme play-off rövanş maçı öncesinde mahallenin orta yerine kocaman bayrak astıran Hürriyet, sokakta Kocaelispor heyecanı yaşattı. Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hüseyin Demirkır ve belediye personeli aracılığıyla isteklerinin kısa sürede yerine gelmesinden büyük mutluluk duyan mahalleliler sosyal medyadan Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün