K.B.B
Kadın

Epilla'dan Bayanlara Müjde

Şimdilerde kadınlar tarafından en fazla tercih edilen epilasyon yöntemlerinden bir tanesi olan sir ağda, klasik ağdanın aksine şeker içermemektedir. Şeker içermemesinden ötürü de tüyleri alırken kıl köklerini beslemeyecek ve düzenli olarak kullanımı sonrasında tüylerin azalmasına ve incelmesine yardımcı olacaktır. Üretilmekte olan sir ağdalar pudralı ve pudrasız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kadınlar ciltlerine en uygun olan sir ağda modellerini satın alarak bunları evlerinde diledikleri gibi kullanabilirler. Dışarıdan katı bir görüntüye sahip olan bu ağda, ısı ile akışkan bir özelliğe sahip olacaktır. Böylece istenilen her bölgede oldukça kolay bir şekilde kullanılabilecektir.

Türkiye genelinde 10 yılı aşkın süredir mağazalarda Epilla markasıyla satışı sunulan sir ağda makinesi ve yan ürünlerine artık herkes sahip olabilecek. Bayanlara özel yapmış olduğu kampanya tam da adrese teslim bir kampanya . üstelik Kredi kartım veya peşinatım yok diye de düşünmenize gerek yok.Öyle görünüyor ki epillasir ağda makinesi almayan kalmayacak.Kampanyanın detaylarını haberimizin sonunda yazdık.

Epillasir ağda ürünleri o kadar kaliteli ve güvenilir ki Tüm tüketicileri koruma derneği sertifikasını almış ender firmalardan bir tanesi . Aynı zamanda ürünler epillasir ağda makineleri  beş (5) yıl garantili olmakla  birlikte ,ağda kartuşları sağlık bakanlığı ilaç ve eczacılık genel müdürlüğü tarafından onaylıdır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Kampanya detaylarını incelediğimizde  , Epillanın hangi ürünlerini veya sir ağda setlerinden hangisini almak istediğinize karar verdikten sonra aşağıda firmaya ait 0262 225 26 26 veya 0532 280 61 04 den siparişinizi verebilirsiniz. Sipariniz bir hafta içerisinde adresinize teslim olarak getiriliyor, size ise aylık belirlenen küçük taksitleri ödemek kalıyor.Daha fazla detay için www.epilla.com.tr veya iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir