Yaşam

Eskimeyen Tam 32 Yıllık Dostumun Ziyareti

Eskimeyen Tam 32 Yıllık Dostumun Ziyareti/Değerli Kardeşim Erman KOÇAL yıl 1990 yılları ANAP Kocaeli dostluk başlangıcı, aradan tam 32 yıl geçmiş bu zaman ne zaman geçti daha dün gibi kardeşimin ziyaretinden çok haz aldım.

Gerçekten zaman su gibi geçmiş arada yaşanan güzel anılar zaman zaman birbirimizle telefon görüşmesi yaptığımız ve görüştüğümüz oluyordu.

Eskimeyen Tam 32 Yıllık Dostumun Ziyareti
Eskimeyen Tam 32 Yıllık Dostumun Ziyareti

Her zaman olduğu gibi Kocaeli Haber Dünyası haber merkezimizde bulunuyordum. Telefonum çaldı inanın  kayıtlı olan Erman KOÇAL kardeşim arıyordu.

İnanın birden heyecan bastı buyurun Erman bey dedim. Ağbi bana konum atarak bulunduğunuz yere hemen gelmek istiyorum dedi.

Tarifim üzerine Erman kardeşim 10 dakika sonra büromuza teşrif etti. Sohbet biter mi yeni başlamış ,güzel bir yemek ikramım olsun dedim.

Ancak kardeşim yemek yiyip gelmiş, meşhur Artvin’den gelen özel çayımızı demleyip afiyetle içtik tabiî ki.Daldık derin sohbete kardeşim konuştukça hayranlığım ve saygım bir kat daha arttı.

Eskimeyen Tam 32 Yıllık Dostumun Ziyareti
Eskimeyen Tam 32 Yıllık Dostumun Ziyareti

Eski yaşanmış güzel anılar konuşularak tazelendi. Birleştiğimiz konu eski siyasetten almış olduğumuz tadı ve lezzeti şu almak ve yaşayamamak fazlası ile üzdüğünü gördük.

Neyseki her ikimizin sağlığı ve sıhhatinin yerinde olması o eski enerjimizden hiçbir şeyin kaybolmadığını gördük, tabiî ki sevinç kaynağımızda bu desem yanılmış olmam.

Erman KOÇAL Kardeşim Yaşantında sağlık Sıhhat ve afiyetler diliyorum,

MESAFEYİ FAZLA UZATMAYALIM OLUR MU!..

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir