Yaşam

Gazeteciler Sisli Vadi’yi Çok Sevdi

Gazeteciler Sisli Vadi'yi Çok Sevdi,(KOGACE), Kartepe Belediyesinin Katkıları ile gerçekleştirdikleri organizasyonda üyelerini Kartepe’de bulunan eşsiz doğa manzaralı Sisli Vadi’ye götürdü.

Gazeteciler Sisli Vadi’yi Çok Sevdi

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE), Kartepe Belediyesinin Katkıları ile gerçekleştirdikleri organizasyonda üyelerini Kartepe’de bulunan eşsiz doğa manzaralı Sisli Vadi’ye götürdü. Gazeteciler burada doyasıya eğlenerek, günün yorgunluğunu kar keyfiyle attı.

Gazeteciler Sisli Vadi'yi Çok Sevdi
Gazeteciler Sisli Vadi’yi Çok Sevdi

Kartepe Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşen organizasyonlarla fark yaratan ve cemiyete üye gazetecilerin gelişiminden, eğlencesine kadar her konuda çaba sarfeden KOGACE’nin son etkinliği Sisli Vadi’de oldu.

Cemiyet üyesi gazeteciler, Sabancı Kültür Merkezi’nin önünde buluşarak, Kartepe Belediyesine ait 3 otobüsle eşsiz doğa manzaralı Sisli Vadi’ye doğru yola çıktı.

Kartepe’de yoğun geçen gündemin stresini eğlenerek atan gazeteciler, karın keyfini botlarla kayarak çıkartırken, Zipline’a binerek adrenalin dolu dakikalar geçirdiler. Gazeteciler ayrıca, Sisli Vadi tesislerinde ekmek arası sucukları da afiyetle yediler.

Gazeteciler Sisli Vadi'yi Çok Sevdi
Gazeteciler Sisli Vadi’yi Çok Sevdi

Katılan Gazeteciler Hepsi Mutlu Ayrıldılar

 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan KOGACE Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kaplan, “Üyelerimizin stres atması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sisli Vadi etkinliği bunun son örneği oldu. Kartepe’de 50’e yakın üyemizle bir araya gelerek, karın ve tesisin imkanlarından yararlandık. Çok güzel bir etkinlik oldu. Bu organizasyonda bizlere destek veren Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman ve kapılarını bize  açan Sisli Vadi yetkililerine şahsım ve cemiyet üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Üyelerimiz için çalışmaya ve etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Gazeteciler sisli vadiyi sevdi
Gazeteciler sisli vadiyi sevdi

Gazetecilerin Sisli vadide bulundukları andan itibaren Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Orhan Akyüz,Basın Yayın Müdürü Deniz Dalgıç ve Zabıta Müdürü Ali Özbayraklı’nın yakın ilgisi gazetecilerden tam not aldı.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir