Siyaset

Genç Parti Kartepe ilçe Başkanlığı da kongresini yaptı

Anayasa Mahkemesince çözüleceğini söylemesi, bunu da katıldığı YouTube programlarında anlatması Genç Partiye olan ilgiyi arttırdı.

Genç Partinin Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladığı Cem UZAN’ın, aday olmasının önündeki hukuki sorunlarını ,yeniden yargılanma yolu ile Anayasa Mahkemesince çözüleceğini söylemesi, bunu da katıldığı YouTube programlarında anlatması Genç Partiye olan ilgiyi arttırdı. Bu ilgiye ve Cem UZAN sevgisine bağlı olarak geçtiğimiz ay kurulan, Genç Parti Kartepe ilçe Başkanlığı da ilçe kongresini yaptı. Kongre sonrası seçilen Cafer BURAN kongrede yaptığı konuşmada kendisinin uzun yıllar önce Cem UZAN ile Sakarya Kaynarca’da çalıştığını Genç Partide görev yaptığını ,şimdi de Kartepe ilçe Başkanı olmaktan ve Cem UZAN ile birlikte hizmet etmekten onur duyacağını söyledi.

Kongreye katılarak Divan Başkanlığını yapan Genç Parti Kocaeli İl Başkanı İbrahim ALTINOĞLU’da yaptığı konuşmada ilimizin her ilçesinde örgütlenme çalışmalarını tamamladıklarını her ay iki kongre ile tüm ilçe kongrelerini bitireceklerini belirterek ,Kartepe ilçemizde de kongre sürecini tamamladıklarını Kartepe’yi tecrübeli ve güvenilir kişilere emanet etmekten mutlu olduklarını söyledi. Genç Parti İl Başkanı İbrahim ALTINOĞLU kongre sonrası seçilen Cafer BURAN ve yönetimini kutladı. Kongrede ilçe asil yönetim kurulu ve yedek yönetim kurulu ile il delegeleri seçildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir