Siyaset

Genç Parti Kocaeli,Kartepe ve Çayırova Atama YAPTI

Cem UZAN'ın Cumhurbaşkanlığına aday olacağını söyleyip, adaylığını sosyal medya hesaplarından duyurduktan sonra Kocaeli'de yeniden hızlandı.

Genç Parti Kocaeli İl Başkanlığı, liderleri Cem UZAN’ın Cumhurbaşkanlığına aday olacağını söyleyip, adaylığını sosyal medya hesaplarından duyurduktan sonra Kocaeli’de yeniden hızlandı.

Daha önceleri 2002 seçimlerinde sürpriz bir şekilde 70 günde 7.25 oy alan Cem UZAN, ülke gündemini bu sıralar yine bir hayli meşgul etmeye başladı. Paris’te sürgün hayatı yaşayan Cem UZAN, iki yıldan beri yer aldığı popüler YouTube siyaset programlarında, adeta izleyenlere ekonomi dersleri vererek halkın ilgi ve sevgisi sonrası Türkiye’ye dönüş planlarını da yapmaya başladı.

Genç Parti Kocaeli,Kartepe ve Dilovası Atama YAPTI
Genç Parti Kocaeli,Kartepe ve Dilovası Atama YAPTI

Genç Parti Kocaeli İl Başkanı İbrahim ALTINOĞLU. Kurucu Genel Başkanlarının tekrar gündemde olmasından çok memnun olduklarını söyleyerek, bu hızla ilimizde daha önce teşkilatları eksik olan ilçelerimizden ÇAYIROVA ve KARTEPE ilçelerinde de ilçe başkanı atamalarını yaptıklarını, bu ilçeleri kongre süreçlerine taşıyacaklarını belirtti.

Çayırova ilçe Başkanlığına Abdullah BOZKURT atanırken ,Kartepe ilçe Başkanlığına da Cafer BURAN’a görev verdiklerini açıklayan ALTINOĞLU, bu ilçelerinin yasal süre içerisinde en kısa zamanda kongrelerini yapacaklarını, böylelikle de seçim sürecine girerken teşkilatlarının olmadığı eksik ilçe kalmayacağını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir