Yaşam

Gönül Adamı Adnan Zamburkan, Emekli oldu

Gönül Adamı Adnan Zamburkan, Emekli oldu,Kocaeli'de uzun yıllar son derece başarılı bir şekilde İl Kültür ve Turizm müdürlüğü görevinde bulunan Adnan Zamburkan emekli oldu.

Takip Et    

 

Gönül Adamı Adnan Zamburkan, Emekli oldu

Kocaeli’de uzun yıllar son derece başarılı bir şekilde İl Kültür ve Turizm müdürlüğü görevinde bulunan Adnan Zamburkan emekli oldu.

Çevresinde sevilen bir bürokrat olarak tanınan Adnan Zamburkan emekliliği ile ilgili olarak kendisine ait sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Çok değerli arkadaşlar ,değerli dostlar, Uzun yıllardan beridir Kocaeli Kültür Turizm müdürü olarak çalışmakta iken, 2018 yılında, Kültür ve Turizm uzmanı olarak, Kocaeli valiliği emrinde görevlendirildim.

01 Ocak 2021 tarihi itibariyle emekli oldum .Görev yapmış olduğum süre içerisinde destek olan valilerimize,Vali yardımcılarımıza,Valilik çalışanlarına,çalışmış olduğum il müdürü arkadaşlarıma, Belediye başkanlarımıza,Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve bağlı birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarıma, Kocaeli Sivil Toplum örgütlerine ,

 

Gönül Adamı Adnan Zamburkan, Emekli oldu,Kocaeli'de uzun yıllar
Gönül Adamı Adnan Zamburkan, Emekli oldu,Kocaeli’de uzun yıllar

Her zaman yanımda olan ve destek veren değerli Kocaeli basın mensubu arkadaşlarıma, ilimizin sanat hayatına katkı sunan sanatçılarımıza, Kültür Turizm Müdürlüğü korolarımızı çalıştıran hocalarımıza, sektör temsilcilerine, aileme, Kocalinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Çalışmış olduğumuz süre içerisinde Kocaeli’nde çok güzel çalışmalara imza attık.Kısıtlı imkanlarla çok iş yaptık,yapmış olduğumuz bu projeleri zaman zaman sizlerle paylaşacağım.

Hepinize çok teşekkür ediyor, sağlıklı mutlu günler diliyorum.

Takip Et    
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı