Siyaset

Güney: “Seçimde göz boyadılar, şimdi taş boyuyorlar”

halkımıza sunduğumuz çalışmaları şimdi taş boyayarak sahiplenmeye çalışıyorlar. Seçimde göz boyayanlar, taş boyamayı da hizmet sanıyor” dedi.

Güney: “Seçimde göz boyadılar, şimdi taş boyuyorlar”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Akçakoca Mahalle toplantısında konuştu: “Bizim büyük uğraşlar vererek halkımıza sunduğumuz çalışmaları şimdi taş boyayarak sahiplenmeye çalışıyorlar. Seçimde göz boyayanlar, taş boyamayı da hizmet sanıyor” dedi.

 

MAHALLE TOPLANTILARI BAŞLADI

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, yeni normalleşme kararlarından sonra mahalle toplantılarını da başlattı. Güney, ilk toplantıyı İzmit’in tarihi Akçakoca Mahallesi’nde yaptı.

Güney: “Seçimde göz boyadılar, şimdi taş boyuyorlar”
Güney: “Seçimde göz boyadılar,
şimdi taş boyuyorlar”

 

Burada bulunan parti irtibat bürosunda gerçekleşen toplantıya İl Başkan Yardımcısı Zeki Canşi, İl Yönetim Kurulu Üyesi Berna Yenice Esen, İlçe Yöneticileri Fatih Sarıoğlu, İsmail Solmaz ile Meclis Üyesi Vedaş Yoldaş da katıldı. Mahalle Başkanı Ali Yeşil, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra, Başkan Güney bir konuşma yaptı. Akçakoca Mahalle İrtibat Bürosu’nun açılışında büyük katkısı bulunan, partinin emektar isimlerinden Fethi Erkal’a ve yönetiminden sandık kurul üyelerine, bütün teşkilata özverileri için teşekkür eden Güney şunları söyledi:

 

AKÇAKOCA’DA 71 ESER İLMEK İLMEK İŞLENDİ

 

“Biliyorsunuz, Akçakoca Mahallesi bundan 4 yıl önce büyük bir değişim yaşadı. Bu değişim aynı zamanda güzel İzmit’imize çok önemli bir çekim merkezi oluşturdu. İzmit tarihi yeniden gün yüzüne çıktı. Burada bir tarih canlandı. Çeşmeler, konaklar, evler, sarnıçlar, camiler restore edildi. Tam 71 eser ilmek ilmek işlenerek bugünkü haline geldi.

Güney: “Seçimde göz boyadılar, şimdi taş boyuyorlar”
Güney: “Seçimde göz boyadılar,
şimdi taş boyuyorlar”

 

 

Saat Kulesi, Atatürk Heykeli, Atatürk’ün Cumhuriyet’in ilanından önce ilk basın toplantısını gerçekleştirdiği yer olan Kasr-ı Hümayun (Av Köşkü), Redif Müzesi, Paşalar Dairesi, İmaret Camii’nin de bulunduğu 30 bin metrekareden fazla alanda düzenlemeler yapılarak bir tarih koridoru oluşturuldu. Yıkık, dökük haldeki onlarca ev ilk günkü haline getirildi. Yeni dinlenme alanları, seyir terasları, süs havuzları yapıldı”.

 

SEÇİMDE GÖZ BOYADILAR,
ŞİMDİ TAŞ BOYUYORLAF

 

“İzmit muhteşem bir alana kavuştu. Bu alan 2017’den beri halkımıza hizmet veriyor. Gören herkesi kendine hayran bırakıyor. Şimdi seçim döneminde halkımızın gözünü boyayanlar, burada taş boyamayı da hizmet sayıyor. Bizim büyük uğraşlar vererek halkımıza sunduğumuz çalışmaları taş boyayarak sahiplenmeye çalışıyor. Nerede seçim dönemi verdikleri o sözler.

Güney: “Seçimde göz boyadılar, şimdi taş boyuyorlar”
Güney: “Seçimde göz boyadılar,
şimdi taş boyuyorlar”

Yapacağız dedikleri projeler? Hiçbirini hatırlamak istemiyorlar. Elbette halkımız herşeyin farkında. Bu bölgede fiziki hizmetlerin yanında bir huzur ortamı da hakimdi. Bunu kaçıranların da farkında. AK Parti teşkilatları olarak bizler halkımız en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Daha çok çalışacağız. Daha çok üretip, gelecek nesillerimize güzel eserler bırakacağız”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.