K.B.B
Spor

  Güreşçiler milli takım yolcusu

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından koronavirüs sebebiyle yapılamayan Türkiye Şampiyonaları kapsamında Antalya’da U23 milli takım seçmesi gerçekleştirdi.

Büyükşehir Kağıtspor’ungüreşçileri milli takım yolunda

 

Güreşçiler milli takım yolcusu

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’unbaşarılı güreşçileri Türkiye Güreş Federasyonu tarafından koronavirüs sebebiyle yapılamayan Türkiye Şampiyonaları kapsamında Antalya’da U23 milli takım seçmesi gerçekleştirdi. Güreşçiler milli takım yolcusu

 

KOCAELİ TEMSİLEN 5 SPORCU MÜCADELE ETTİ

 

Antalya’da yapılan U-23 Güreş Milli Takım seçmelerindefederasyon tarafından belirlenenkriterler doğrultusunda BüyükşehirKağıtspor müsabakalara 5 sporcu ile katıldı. Seçmelerde Kocaeli’yi temsilen Abdülvâsi Balta, Mehmet Tahir Kızılkaya, Ahmet Emin Çakırkaya, Hüseyin Topçu, Mert Çıkmaz minderde mücadele etti.

 

ÇAKIRKAYA VE ÇIKMAZ MİLLİ TAKIMDA

 

Antalya’nın Kemer ilçesinde U-23 Türkiye Şampiyonası yerine yapılan milli takım seçmelerinde Büyükşehir Kağıtspor adına mücadele edenAhmet Emin Çakırkaya ve Mert Çıkmaz 3. olarak U23 Milli takımına girmeye hak kazandılar.

 

MAVİ BEYAZLILARDA HEDEF ULUSLARASI BAŞARI

 

Milli takım seçmelerinin sonunda konuşan Büyükşehir Kağıtsporantrenörleri Tekin Soyer ve Olgay İnce; “Pandemi dönemi tüm dünya gibi bizleride çok etkiledi. Sporcularımız uzun süre antrenman yapamadı. Kulübümüz ve Büyükşehir Belediyemizin desteği sayesinde sporcularımız ile güzel antrenmanlar yaptık. Şimdide bu antrenmanların dönüşlerini aldık. İnşallah sporcularımız milli forma ile uluslararası arenada da başarılar yakalarlar ve şehrimizi ve ülkemizi başarı ile temsi ederler” şeklinde konuştular.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir