Güncel

GÜZELOĞLU, Kandıra Kaymakamı ERDOĞAN’ı Ziyaret etti

SAYIN VALİMİZDEN KANDIRA KAYMAKAMLIĞINA ZİYARET

 

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU, Kandıra Kaymakamı Oktay ERDOĞAN’ıziyaret etti.

 

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU,  Kandıra Kaymakamı Oktay ERDOĞAN, İl Jandarma Alay Komutanı Alb. Mehmet KARADENİZ, Kandıra Başsavcısı Ramazan YILMAZ, Kandıra Belediye Başkanı Ünal KÖKEN, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlker EMİRZE, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ali ÇALIŞKANve daire müdürleri tarafından kapıda karşılanarak, kaymakamlık makamına geçti.

 

Kaymakamlık makamında Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’naKaymakamOktay ERDOĞANçalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu ve “Sayın Valimizi burada görmek bizleri onurlandırdı. Bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum.” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Sayın Valimiz daha sonra KandıraKaymakamlığı toplantı salonuna geçti ve burada daire müdürleri ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU toplantıda yaptığı konuşmasında; “Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizlerden merkezine insan alan bir kamu hizmeti bekliyoruz. İnsanımızı mutlu eden, hizmet eden, sorunların çözümü için insiyatif alan bir hizmet sunmanızı istiyorum. Devletin kapısına gelen vatandaşa sıcak bir çay ikram ederek, kurumdaki işlerini takip etmelisiniz. Vatandaşa temsil ettiğiniz kurum adına sorunsuz bir hizmet sunmalısınız ve bizde bunu hissetmek istiyoruz. Kocaeli Valiliği olarak bunları takip edip, denetleyeceğiz. Sosyal açıdan devletin himayesine muhtaç vatandaşlara sahip çıkarak, dertlerine derman olmalısınız.” diyerek,Kaymakam Oktay ERDOĞAN ve daire müdürlerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir