Yunus-Market
Siyaset

Haydi diğer vekiller, sıra sizde

Haydi diğer vekiller, sıra sizde

DP Genel Başkanı Uysal, bir aylık milletvekili maaşını corona virüsle mücadele için bağışladı.

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, bir  aylık milletvekili maaşını, korona virüs pandemisinde kullanılmak üzere bağışladığını açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Genel Başkan Uysal, “İster TBMM uhdesinde, ister TC Devleti’nin oluşturacağı bir fonda; korona virüs salgını-pandemisi ile mücadele amacıyla öncülük yaparak 1 Milletvekili maaşımı bağışlıyorum” dedi.

Bunun üzerine bir açıklama yapan Demokrat Parti Kocaeli İl Teşkilatı  yönetimi, “Genel başkanımız Gültekin Uysal, korona virüsü ile mücadele için bir aylık milletvekili maaşını bağışlayarak bir kampanya başlattı ve bu kampanyaya Demokrat Parti’nin emekli milletvekilleri de bir aylık maaşlarını bağışlayarak destek verdi.

Bizler de Demokrat Parti Kocaeli İl Yönetimi olarak Kocaeli’yi temsil eden 12  milletvekilinden ve ayrıca ilimizi temsilen daha önce vekillik yapmış emekli milletvekillerinden  bir aylık maaşlarını bağışlayarak bu kampanyaya destek vermelerini istiyoruz. Ülkemize kabus gibi çöken bu virüs illeti ile mücadele için halk adına vekillerimizden bunu istemeye hakkımız olduğunu düşünüyoruz”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı