Gündem

HAYDİ GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR TİYATROYA

16 Ekim Cumartesi Günü, Saat 12.00’da Kervansaray’da Gölcük Belediyesi, kültürel ve sanatsal faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

 

HAYDİ GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR TİYATROYA

“Pamuk ve Kömür” Çocuk Tiyatro Oyunu, 16 Ekim Cumartesi Günü, Saat 12.00’da Kervansaray’da

Gölcük Belediyesi, kültürel ve sanatsal faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

Gölcük Belediyesi ve Sırf Tiyatro iş birliğiyle ilçe halkı tiyatro ile buluşuyor. Yetişkin komedi oyunu Deliriyorum Ben Haberin Olsun’dan sonra müzikli danslı çocuk oyunu “Pamuk ile Kömür” ücretsiz olarak minik tiyatro severlerle buluşacak.

 HAYDİ GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR TİYATROYA
HAYDİ GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR TİYATROYA

16 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 12.00’DA

Murat Kaçmaz’ın yazdığı ve yönettiği Pamuk ve Kömür, 16 Ekim Cumartesi günü saat 12.00’da Kervansaray Kültür Yapısı’nda, çocuklar için oynanacak. Oyuncular; Rıfat Kanpara, Sena Öcalan, Murat Özkartal, Murat Kaçmaz yer alacak.

 HAYDİ GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR TİYATROYA
HAYDİ GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR TİYATROYA

OYUNUN KONUSU

Oyunda, iyi bir arkadaşlıkları olan Pamuk ile Kömür çok sevimli evcil kedilerdir. Pamuk oldukça akıllı Kömür ise bir o kadar sakardır. Herkes tarafından sevilen bu iki kedi bir gün ormana oynamaya gittiklerinde, yetenek avcısı büyük karnavalların sahibi Bakama Kaba’nın tuzağına düşerler. Bu sevimli kedileri kurtarabilecek tek kişi ise sahipleri Barış’tır. Barış’ın onları kurtarma mücadelesini anlatan ve 40 dakika süren oyun da çocuklar hem eğlenirken hem de oyundan önemli dersler çıkartacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün