Güncel

Heykel Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde Heykel Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

 

Kurulduğundan itibaren birçok sanatçıya ev sahipliği yapan Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi, Heykel Sanatçısı Ceyhun Konak’ın Sergisi’yle bir kez daha sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 

Heykel Sergisi’nin açılışına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesiyle birlikte sergiye göz atıldı.

 

Heykel Sanatçısı Ceyhun Konak yoğun emek harcayarak, işini severek yaptığı çalışmaları neticesinde birbirinden güzel eserleri Gölcük Belediyesi Sanat Galerisinde vatandaşlarla buluşturdu. Eşine az rastlanır, birbirinden güzel eserler vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş sergide yaptığı konuşmada ‘’Belediye olarak sanata ve sanatçıya verdiğimiz değer sanatsal ve kültürel faaliyetlerle daha bir önem kazanıyor. Bu çalışmalar doğrultusunda İlçemizde birçok yerli ve yabancı sanatçıyı ağırladık. Heykel Sanatı alanında yapılan bu çalışmalar da ayrı bir önem taşımakta. Bu anlamda Heykel Sanatçısı Ceyhun Konak’ı yapmış olduğu bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir