Siyaset

Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu

Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu, Hürriyet ve Halk Tv Ankara Temsilcisi Asker’den İzmit’in tarihine yolculuk

Takip Et    
Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu
Hürriyet ve Halk Tv Ankara Temsilcisi Asker’den İzmit’in tarihine yolculuk
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Halk Tv Ankara Temsilcisi ve ‘Görkemli Hatıralar’ programı yapımcısı Serhan Asker’i İzmit’te ağırladı. İkili İzmit’in tarihine kısa bir yolculuk yaptı
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Halk Tv Ankara Temsilcisi ve ‘Görkemli Hatıralar’ programı yapımcısı Serhan Asker’i İzmit’te ağırlarken İzmit’in tarihine de kısa bir yolculuk yaptı. İzmit’in tarihinin yanı sıra Başkan Hürriyet’in öncülüğünde yaşatmaya devam edilen birçok nokta ikili tarafından ziyaret edildi.
Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu
Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu
İZMİT’TE KISA BİR GEZİNTİ
İzmit’in tarihi dokularını birlikte inceleyen Hürriyet ve Asker, Atatürk Evi Müzesi, Hulusi Kentmen Evi, Çukurbağ Kazı Alanı, Kapanca Sokak, Sarı Konak ve Gülümse Kafe gibi canlı tarihimizin yaşatmaya devam edildiği alanlarda kısa bir gezintiye çıktı. Başkan Hürriyet, Asker’e İzmit’in tarihi hakkında bilgiler verdi.
HÜRRİYET CANLI YAYIN KONUĞU
Yapılan bu incelemelerin ardından ise İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, büyük bir beğeni ile takip edilen Serhan Asker’in yapımcılığını üstlendiği ‘Görkemli Hatıralar’ programının canlı yayın konuğu olacak. Yarın sabah (10 Ocak Pazar) saat 10:00’da başlayacak olan program televizyondan ve halktv.com.tr/canli-yayin adresinden takip edilebilecek.
Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu
Hürriyet Canlı Yayın Konuğu Oldu
İZMİT’İN TARİHİNİ ANLATACAK
Başkan Hürriyet, Halk Tv’de canlı olarak yayınlanacak olan Görkemli Hatıralar programında belediye hizmetlerini, önümüzdeki günlerde uygulamaya geçecek projeleri, İzmit tarihi ve kültür hayatı, dünyanın en zengin Atatürk Müzesi, Hulusi Kentmen Evi gibi İzmit’in marka değerini arttıran projelerinden bahsedecek.

Takip Et    
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı