Siyaset

İYİ PARTİ KADINLARDA 36 MAHALLEYE TEMSİLCİ ATADI

Körfez'in 36 Mahallesi'ne Kadınlardan Sorumlu Mahalle Başkanı ataması yapıldı.

İYİ PARTİ KADINLARDA 36 MAHALLEYE TEMSİLCİ ATADI
İyi Parti Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aynur Vergili’nin organizesi ile gerçekleştirilen etkinlikte; Körfez’in 36 Mahallesi’ne Kadınlardan Sorumlu Mahalle Başkanı ataması yapıldı. Mahalle başkanı olarak atanan kadınlara, yetki belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi. Körfez Center isimli iş yerinde bulunan Doydum Cafe isimli mekanda düzenlenen törene; İlçe Başkanı Cahit Sürüm; İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aynur Vergili, Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcı Zübeyde Çalık, Teşkilat Başkanı Tugay Polat, İlçe Başkan vekili Ayşegül Dinç, mahalle başkanlıklarına atanan partililer katıldı.

AYNUR VERGİLİ İYİ PARTİ (145)
AYNUR VERGİLİ İYİ PARTİ (145)

‘KADINLARA ÖNEM VERİYORUZ’
Genel başkanlarının kadın olması nedeniyle Kadınlara çok önem verdiklerini belirten İlçe Başkanı Cahit Sürüm, ‘Bizim yolunuz dikenlidir. Yokuştur. Bu yolu, sizin gibi fedakar ve cefakar kadınlarımızın sayesinde yürüyeceğiz. Kadınlarımız, teşkilatımızda  yönetimimizde söz sahibidir. Bu ülke ve millete hizmet etmeyi kendine şiar edinen siz değerli kadınlarımızla hem yerelde hem de genelde iktidar olacağız. Şu anda yapılan anketlerde en az yüzde 6 farkla millet ittifakı öndedir. Bu yüzden gevşemeyeceğiz, çalışacağız. Birlik içinde olacağız. Biz biliyoruz ki; birlikte rahmet; ayrılıkta azap vardır. El ele vererek gece gündüz demeden çalışacağız’ dedi.
YETKİ BELGELERİ VERİLDİ
Daha sonra 36 mahalleye atanan kadın başkanlara yetki belgeleri katılımcılar tarafından teker teker verildi, başarılar dilendi; rozetleri takıldı; atkıları ise boyunlarına bağlandı. Göreve getirilen mahalle başkanları ise, ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ve almış oldukları bu bayrağı en yükseklere taşıyacaklarını söylediler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir