Genel

İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi

İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi/ 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ve Ramazan Bayramı nedeniyle İzmit Kaymakamlığı ŞİMDİ VEFA ZAMANI dedi

İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi
10-16 Mayıs Engelliler Haftası ve Ramazan Bayramı nedeniyle İzmit Kaymakamlığı ŞİMDİ VEFA ZAMANI dedi ve Vefa Sosyal Destek Grubu organizesiyle İzmit İlçesinde yaşayan 205 özel gereksinimli çocuğun 157 özel ailesi ziyaret edildi.
Engelliler Haftası ve Ramazan Bayramı nedeniyle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan nakdi yardım ve hazırlanan bayram hediyeleri takdim edilerek haftaları ve bayramları kutlandı.

İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi.
İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi.

Engellilerimizin sorunlarına karşı herkesin duyarlı olduğu, onların önündeki engellerin kalktığı, engelli engelsiz herkes için daha yaşanılabilir bir dünyayı hep birlikte kurabiliriz. Örneğin engelliler için ayrılmış yolu veya park yerini işgal etmekten, engelli rampasının önünü kapatmaktan vazgeçerek; bizden kaynaklı engelleri HEMEN BUGÜN KALDIRABİLİRİZ diye seslenen Kaymakam Cinbir “Bu çok özel ve güzel insanların üzüntü ve sevincine ortak olmak, sorunlarının çözümüne yönelik sosyal duyarlılık bilincini artırmak, engelleri aşabilen bu insanların bakışları, dokunuşları, sözleri ile anlatmak istediklerini anlayabilmek için bir kez daha bütün imkanlarımızı ve yüreğimizi ortaya koymalıyız. İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi

İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi.
İzmit Kaymakamı Cinbir “Yalnız Değilsiniz” Dedi.

 

Devletimizin bütün kurum ve kuruluşlarıyla bu özel vatandaşlarımızın İzmit’te yalnız olmadıklarını göstermek ve ihtiyaçlarını karşılamak için görevimizin başında ve kendilerinin yanlarında ve hizmetlerindeyiz. Bu özel insanlarımızın Engelliler Haftasını ve Ramazan Bayramlarını kutluyor, herkese engelsiz bir yaşam temennisiyle; selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün