Güncel

İZMİT ROTARY’DE YENİ DÖNEM BAŞKANI UĞRAŞ ÇİFTÇİ

İzmit Rotary Kulübü’nün 51. Dönem Genel Kurulu pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi.

İZMİT ROTARY’DE YENİ DÖNEM BAŞKANI UĞRAŞ ÇİFTÇİ

 

İzmit Rotary Kulübü’nün 51. Dönem Genel Kurulu pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi. Kulübün bir yıldır başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Mehmet Özel Bayrağı Uğraş Çitçi’ye devretti. Çiftçi görevi 1 Temmuz’da devralacak.

1970 yılında Türkiye’nin 9. kulübü olarak kurulan İzmit Rotary Kulübü’nün 51. genel kurulu; maske ve mesafe kurallarına titiz bir şekilde riayet edilerek ve üyelerin yüzde 85 katılımıyla dün akşam Wellborn Otel’de gerçekleşti.

İZMİT ROTARY'DE YENİ DÖNEM BAŞKANI UĞRAŞ ÇİFTÇİ
İZMİT ROTARY’DE YENİ DÖNEM BAŞKANI UĞRAŞ ÇİFTÇİ

 

ROTARY’DE YENİ DÖNEM HEYECANI

 

Başiskele Kaymakamlığı ve İlçe emniyet Müdürlüğü izni ile pandemi kurulları azami uygulanarak gerçekleşen Genel Kurul toplantısı 2020-2021 Dönem Başkanı Rtn. Mehmet Özel’in açılış konuşması ve saygı duruşu ile başladı.  Toplantıda 2019-2020 Dönem Başkanı Rtn. Bulçin Gülener ve Yönetim ekibi divan kurulu ve üyelere dönemini ibra ederek onay aldı. Genel Kurulda 1 Temmuz 2021’den itibaren görevi devralmak üzere Rtn. Uğraş ÇİFTÇİ kulüp başkanı seçilirken; kulüp gelenekleri uyarınca, bir sonraki dönem görev yapacak başkan olarak kulüp üyelerinden Rtn. Hüseyin Alçıoğlu’nun ismi üzerinde mutabık kalındı.  2021-2022 İzmit Rotary Kulübü’nün 51. dönem başkanlığına Uğraş çiftçi getirildi.

 

UĞRAŞ ÇİFTÇİ KİMDİR;

 

1975 Ardahan doğumlu olan Uğraş Çiftçi ilköğrenimini İzmit’te Fevzi Çakmak İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Özel Kocaeli Koleji’nde, üniversite öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nde yaptıktan sonra İşletme Yüksek Lisansını Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Profesyonel meslek hayatını 2007 yılında Sabancı Holding bünyesindeki Mitsubishi-TEMSA’da sonlandıran çiftçi, bu tarihten itibaren kurduğu şirketlerle inşaat sektöründe projeler üretmeye devam etmektedir. Uğraş ÇİFTÇİ evli ve 2 çocuk babasıdır.

İZMİT ROTARY'DE YENİ DÖNEM BAŞKANI UĞRAŞ ÇİFTÇİ
İZMİT ROTARY’DE YENİ DÖNEM BAŞKANI UĞRAŞ ÇİFTÇİ

UĞRAŞ ÇİFTÇİ’NİN YÖNETİM KURULU LİSTESİ ŞÖYLE:

Asıl Üyeler:

1- Uğraş Gürdal ÇİFTÇİ

2- R. Alper TERZİ

3- Yenal BERZEG

4- Hüseyin ALÇIOĞLU

5- Mehmet Özel

Yedek Üyeler:

1- A. Emre KULUMBUR

2- Gökhan ÇETİNKAYA

3- Çağatay KOLAYLI

4- Mert PEKDEMİR

5- Teoman Yusuf CESUR

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.