K.B.B
Kadın

Kadın Kolları'ndan MHP'ye Ziyaret

Demirtaş’dan birlik mesajı:

Hepimiz kardeşiz, Kadınız ve anneyiz

MHP İzmit İlçe Kadın Kollarını ziyaret eden AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, “Hepimiz, kardeşiz, kadınız ve anneyiz. Hepimizin ortak amacı milletimize en güzel şekilde hizmet etmek ve evlatlarımıza güzel yarınlar inşa etmektir” dedi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve yönetimi, MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı ve yönetimini ziyaret etti. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, MHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Sevil Cengizoğlu da hazır bulundu. Demirtaş ve yönetimini oldukça sıcak bir şekilde karşılayan Başkan Urgancı, bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Ziyarette aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleriyle ilgili de istişarelerde bulundular.

‘MİLLETİMİZİN DURUŞUYLA ÖNLENDİ’

MHP olarak bu süreçte göstermiş duruş ve milliyetçilikleri için teşekkür eden AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Demirtaş, “Bu süreçte milletimizin duruşuyla bu darbe önlendi. MHP bu noktada genel başkanından üyesine kadar herkes dik durmuştur. Her birinize teşekkür ederiz. Söz konusu vatan olduğunda millet olarak nasıl kenetlendiğimizi herkese gösterdik” dedi.

‘HEPİMİZ KADINIZ VE ANNEYİZ’

Birlik ve beraberlik mesajının verildiği ziyarette konuşan Aysel Demirtaş, “Hepimiz kardeşiz, kadınız ve anneyiz. Kadın kolları olarak her zaman şehrimize, ülkemize, vatanımıza hizmet etmek için buralardayız. Hepimizin ortak amacı milletimize en güzel şekilde hizmet etmek ve evlatlarımıza güzel yarınlar inşa etmektir. Sorunlarımız ortak” ifadelerini kullanarak ortak çalışmalar yapmaya davet etti.

MHP’Lİ URGANCI: HER ZAMAN DESTEKÇİNİZ

Başkan Demirtaş ve ekibinin ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ifade eden MHP Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı, “Kadın kolları olarak yaptığınız sosyal sorumluluk projelerini yakından takip ediyorum ve çok başarılı buluyorum. Farkındalık yaratan projeleriniz için sizi tebrik ediyorum. İçinde bulunduğumuz bu süreçte millet olarak birliğimizi en güzel şekilde gösterdik. Ve bu şekilde de devam edecek. Şehrimize faydalı olacak her türlü çalışmanızda destekçiniz olacağız ve duruşumuzu bozmayacağız” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir