K.B.B
Hizmet İş
Vefat Haberleri

Kadir Topbaş vefat etti

Kocaeli Haber Dünyası olarak Kadir Topbaş başkanımıza  ALLAH'tan gani gani rahmet diler, Dost ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

Kadir Topbaş vefat etti

Korona virüsü nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaklaşık üç aydır tedavi gören İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin eski başkanı Kadir Topbaş’ın çoklu organ yetmezliği nedeniyle vefat ettiği açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin eski başkanı Kadir Topbaş tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Topbaş’ın vefatını, “Kadir ağabeyimiz, eski İBB Başkanımız Kadir Topbaş Rahmet-i Rahman’a kavuştu. Cenab-ı Allah mekanını cennet eylesin. Ailesine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun” mesajıyla duyurdu.

Kadir Topbaş vefat etti
Kadir Topbaş vefat etti

Gazeteci Candaş Tolga Işık da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Topbaş’ın oğlu Ömer Topbaş’tan aldığı bilgiye göre, “Az önce Kadir Topbaş’ın oğlu Ömer Topbaş’la konuştum ‘Babam Covid’i atlattı ama sonrasında bağışıklığın düşmesiyle çoklu organ yetmezliği gelişti ve tekrar yoğun bakıma alındı. 30 dakika önce de babamı kaybettik’ dedi. Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin” ifadelerini kullandı.

Aslen Artvin Yusufeli’li olan Kadir Topbaş İle İstanbul’da Kültür etkinliğinde karşılaşıyoruz. Değerli Başkanımızı Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyon başkanı Mikail Kalyoncu Fedarasyon Mekezinde kahvaltılı bir proğrama davet ediyor.

Kadir Topbaş vefat etti
Kadir Topbaş vefat etti

Davet karşılıksız kalmıyor Tabi ki en kısa zamanda Kocaeli’de yaşayan Arvinli hemşerihlerimle bir araya gelelim, sözünüde vermişti Kadir başkanımız ama nasip olmadı.

Kocaeli Haber Dünyası olarak Kadir Topbaş başkanımıza  ALLAH’tan gani gani rahmet diler, Dost ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir