Güncel

Karbafed, Aylık Toplantısını Karamürsel'de Yaptı

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu (KARBAFED)  aylık toplantısını Karamürsel, Çamçukur köyünde yaptı.

Dopdolu gündemle  başlayan toplantı yaklaşık üç saat sürdü.Daha sık aralıklarla Artvin kökenli köylerin ziyaret edileceği kararı oybirliği ile alındı.

Karamürsel  Artvinliler Derneği Başkanı Şaban Yamak “Federasyon yönetimini ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz.Sayın Başkan Mikail Kalyoncu ve Yönetim Kurulu üyelerinin  teşrifleri bizleri son derece mutlu etmiştir.

Hemşerihlerimiz Karbafed Yönetiminin uygulamasından son derece mutlu oluyor,sorunlarına  ortak olmasından “diyerek sözlerini tamamladı.

Karbafed Başkanı Mikail Kalyoncu “Bu ayki toplantımızı Karamürsel Artvinliler Derneğinde toplanma kararı aldık,yönetim kurulumuz  bundan sonraki süreçte Karamürsel,Gölcük ve Kartepe ilçelerimizde yaşayan  hemşerihlerimizin yaşadığı Köy ve Mahalle ziyaretlerini  daha sıklıkla yapacağız.

Çalışmalarımızı eğitim odaklı ve  öğrencilerimize Burs verme  vs.  gibi çalışmaları daha sıklıkla yapacağız.Başkan Şaban beye şükranlarımı sunuyorum,yönetiminin eksiksiz katılımızdan dolayı “diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir