Yaşam

KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi

KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi,Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanlığının üyelerine düzenlediği Online seminerler bu hafta da 4.üncüsünü gerçekleştirdi.

KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi/Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanlığının üyelerine düzenlediği Online seminerler bu hafta da 4.üncüsünü gerçekleştirdi.

Davranış Bilimleri Uzmanı AEP Formatörü Şengül Yiğit’in “Mutlu Aile Mutlu Gelecek” adı altında Online olarak Teamlink üzerinden gerçekleştirdiği 4. toplantıya tüm üyeleri ve vatandaşları katılım gösterdi.

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ”Bu toplantımızla 4. birleşimimizi tamamladık. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz 4 toplantımızda oldukça verimli geçti.

KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi
KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi

Şengül Yiğit hocamızla her hafta Cumartesi günleri saat 16 00 – 17 00 saatleri arasında online buluşmalarımız devam edecek.

Ancak katıtımcı sayısının biraz daha arttıralım,Şu an katılım gösteren arkadaşlarımız en az dört aileye haber vermelerini rica ediyorum. Katılımcı sayılarılarımızı arttıralım,

Değerli Hocamız Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit’e ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum.  KARBAFED eğitim programlarına özveri ile devam edecek” dedi.

AEP Formatörü Şengül Yiğit’in “Mutlu Aile Mutlu Gelecek” Katılcılara sorular sorarak anket sonuçlarından kaç puan aldınız puanları sizler görerek değerlendirmelerinizi kendiniz yapın diyerek konuşmasına devam etti.

KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi
KARBAFED Eğitim Programında 4.üncüsünü Gerçekleştirdi

Konuşma arasındaki bazı başlıklar;

“Kadın erkek ilişkilerinde, erkek aşk verir, cinsellik ister; kadın cinsellik verir, aşk ve sevgi ister. Kadınlar psikolojik dogalari gereği cinselliği ikinci planda tutarlar. Çünkü kadın sevilmeyi, değer verilmeyi, duygusal ihtiyaçlarının karşılanmasını daha çok önemser.”

Evlilik birbirini seven iki kişinin bir araya gelmesi demek değildir. Uzun bir yolculuğa çıkmak ve bu yolculukta ortaya çıkan farklılıkları bir noktada uzlaştırmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir