Güncel

KARBAFED Enleri Yapmaya Devam Ediyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu (KARBAFED ),Doğu Kışla Gençlik Parkı No : 30 İzmit /Kocaeli adresinde aktif faaliyetlerini sürdürüyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu (KARBAFED ),Doğu Kışla Gençlik Parkı No : 30 İzmit /Kocaeli adresinde aktif faaliyetlerini sürdürüyor.

KARBAFED Enleri Yapmaya Devam Ediyor
KARBAFED Enleri Yapmaya Devam Ediyor

Kocaeli’nin enleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.Kocaeli ISU Genel Müdürü Ali Sağlık ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Baran ile birlikte Federasyon Sosyal Tesislerinde Kocaeli’nde görev yapan yaklaşık 20 civarında Muhtarla bir araya gelerek sorunları masaya yatırdı.

Ali Sağlık (ISU Genel Müdürü):”Değerli Federasyon Başkanımız Kalyoncu bizleri Mahallemizin Muhtarları ile bir araya getirdiklerinden dolayı öncelikle KARBAFED yönetimini ve Kalyoncu’nun şahsını kutluyorum.

KARBAFED Enleri Yapmaya Devam Ediyor
KARBAFED Enleri Yapmaya Devam Ediyor

Muhtarlarımızın kendi mahallelerindeki  sorunlarına köklü çözüm bulunması kamu adına harika bir durumdur.Böyle imkan sunan değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

KARBEFED’in çalışmalareını dikkatle takip ediyorum.Her zaman özerime bir görev düşerse yanlarında olacağım”.diyerek sözlerin devam etti.

İsmail Baran (ISU Yönetim Kurulu üyesi) : Kocaeli’de böylesine güzel çalışmalar yapan STK’larının her daim yanında olduk ve destek vermeğe devam edeceğiz.Değerli başkan ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bir yerde sorun varsa çözümde vardır.Değerli muhtarlarımızı dinledik sorunlarına çözüm bulduk notlarımıza aldık. Isu Genel Müdürlüğü olarak her zaman vatandaşımızın emrindeyiz.Olmayada devam edceğiz”.sözlerini tamamladı.

Mikail Kalyoncu (KARBAFED Başkanı) :  “Öncelikle katılım gösteren değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.Sayın ISU Genel Müdürü Ali Sağlık ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Baran davetimize olumlu cevap vererek katıldıkları için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Kocaeli’nin enleri ile buluşmalarımıza devam edeceğiz.Bu gün 4. üncüsünü gerçekleştirdik.Önümüzdeki günlerde değerli üyelerimize duyularımızı yapacağız”.diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.Günün anısına KARBAFED’İN logosu gösteren çini plakaet takdim edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün