Güncel

KARBAFED’den Bir İlk Daha

KARBAFED'den Bir İlk Daha,Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu KARBAFED, pandemi döneminde de bir sivil toplum kuruluşu olarak boş durmadı.

KARBAFED’den Bir İlk Daha

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu KARBAFED, pandemi döneminde de bir sivil toplum kuruluşu olarak boş durmadı.

Kocaeli’nin en aktif hemşeri dernekleri federasyonu Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu- KARBAFED, yine farklı ve toplumsal dinamiklere katkı sunacak bir etkinliğe imza atıyor.

Son yıllarda kamuoyunda ses getiren eğitim seminerleri ile tanınan ve sevilen Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit özellikle günümüzde kötü giden evlilikler, boşanmalar, kadına bakış açısı gibi konular hakkında anlatımlarda bulunuyor.

Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit’in yapacağı seminerler online olarak gerçekleştirilecek.

KRBAFED'den Bir İlk Daha,
KARBAFED’den Bir İlk Daha,

Kadın, çocuk aile temasına önem veren KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu konuyla ilgili açıklama yaparak sadece Artvinlileri değil, katılmak isteyen tüm Kocaelili vatandaşları bu online etkinliklere davet etti.

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu Başkanı Kalyoncu, “Şengül Yiğit hanımefendi, davranış bilimlerinde uzmanlaşmış özellikle tam da şu günlerde ihtiyaç duyduğumuz kadın, çocuk ve mutlu aile konularında oldukça yüksek referanslara sahip bir uzman.

Kendisiyle iletişime geçerek federasyonumuz aracılığı ile de bu eğitim seminerlerini, sohbetlerini yapmasını rica ettik. Kırmadı. Bundan böyle her cumartesi günü öğleden sonra saat 16.oo ile 17.oo arasında kendisinin anlatımda bulunacağı etkinliğimiz yarın itibariyle başlıyor. Artvinli kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm Kocaelili vatandaşlarımızı katılmaya davet ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir