Gündem

Kocaeli Devlet Hastanesi Otopark Sıkışıklığı Önlenmeli

Cumatesi tatil günü oradan geçtim inanın otopark  ¾  araç park etmiş durumda gördüm. Ayrıca da Personele ayrılan kısım tamamen boştu.

Kocaeli Devlet Hastanesinin otoparkı ile ilgili çok şikayetler alıyoruz. Whatsap hattımıza çok sayıda müracat yapıldı.Artık duyarsız kalmanın anlamı yok.

Ayrıca da vatandaşımız Kocaeli Haber Dünyası Haber Merkezimize kadar geldi. Vatandaşımızın sorduğu sorulara hak vermemek elde değil,

Devlet Hastanesinin otoparkının öncelikle kullanım hakkı kimindir?

Öncelik Mahalle sakinlerinin midir? Yoksa  Hastaneye gelen vatandaş park etme hakkına sahiptir.

Cumatesi tatil günü oradan geçtim inanın otopark  ¾  araç park etmiş durumda gördüm. Ayrıca da Personele ayrılan kısım tamamen boştu.

Kontrollü  olması sebebi ile tamamen boştu. Tabiki personele bir kısım ayrılması gayet doğaldı.

Orada bazen çok farklı tartışmaların olduğu yönünde duyumlarımız arasındadır. Aslında ciddi manada bir olayın olmasına fırsat vermeden çözüm bulunmalıdır.

Vatandaşımızın beklentisi ben devlet hastanesine geldiğimde aracımı park etmek konusunda sorun yaşamamalıyım diyor.Ne diyelim vatandaşımız her zaman haklıdır.

KOÜ  ve SEKA Devlet hastanesi bu konuyu aşmış, KOÜ Otoparkına gün içersinde birkaç sefer girmeniz gerektiğinde bir sefer 5 TL vermeniz yeterli oluyor.

Otopark ile ilgili yetki kargaşası oluşmuş durumda,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi otopark alanının yapımında emeğinin çok olduğu duyduk,

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  güzel projeler üretip her zaman alkış hanesini yenisi eklemektedir. Buradaki sorunun aşılmasında katkı sunacağı aşıkardır.

Buradaki sorun yumağının aşılmasında Büyükşehir Belediyesinin katkı sunacağını umuyorum.SAYGILARIMLA…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.