Güncel

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin, Kandıra ziyaretleri

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin, Kandıra ziyaretleri

Geçen ay sonunda genel kurulunu yapan Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 13.Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak ve yöneticileri Kandıra’da seri ziyaretlerde bulundu.

Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Başsavcı H. Hüseyin Daşdemir ve Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Uysal’ı makamlarında ziyaret eden Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri, Kandıra Belediye Başkanları: Kenan Evin (1984-1994), Ercüment Şahin (1994-1999) ve Mustafa Öğren (2004-2009) ile İşadamaları; Bulgurcu Çeyiz Evi sahibi Volkan Bulgurcu ve Kumcağız’da Saygın Apart Otelin sahibi Erol Taşçı’yı işyerlerinde ziyaret ederek Dernek çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Toplantılara; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak, Yönetim Kurulu üyeleri; e.Dnz. Kıdemli Albay Ali Kocatürk, Sigortacı Erdal Baykara ve Tesisat Teknikeri Salim Yaşar, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Denetim Kurulu üyeleri; Burak Şirket Yöneticisi İbrahim Yılmaz ve Fevzi Genç, Danışma Kurulu üyeleri; Sanayici Günay Gülcü, İşadamı Erdoğan Görgün ve Satranç Hocası Mustafa Yıldız ile İtfaiye emeklisi Salih Horoz katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir