K.B.B
Kültür

Kocaeli Ülkü Ocakları’nda seminerler devam ediyor

Haftanın her günü bir eğitim ve kültür faaliyetinin gerçekleştiği Kocaeli Ülkü Ocakları'nda Pazartesi günleri resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak

Kocaeli Ülkü Ocakları’nda seminerler devam ediyor.
Haftanın her günü bir eğitim ve kültür faaliyetinin gerçekleştiği Kocaeli Ülkü Ocakları’nda Pazartesi günleri resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak ‘Kocaeli Ülkü Ocakları 2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi’ seminerlerinde 26 Nisan tarihine kadar her pazartesi birbirinden kıymetli akademisyenlerin katılacağı program belli oldu.
Bu program çerçevesinde 22 Mart Pazartesi günü saat 21.00’de Doç.Dr.Meryem GÜRBÜZ’ün moderatörlüğünde Prof.Dr.Haşim ŞAHİN’in konuşmacı olarak katılacağı seminer Kocaeli Ülkü Ocakları Facebook Resmi Sayfasından canlı olarak yayınlanacaktır. Kocaeli Ülkü Ocakları‘nda seminerler devam ediyor.

Bu konu ile ilgili açıklama yapan Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Av.Yunus Emre KURT, ‘Eğitim ve Kültür yuvası olan ocaklarımızdaki seminerlerimiz ve faaliyetlerimiz devam ediyor. Haftanın her gününü farklı etkinliğe ayırdık. Pazartesi günleri ise akademisyenlerimizin katılacağı seminerlerimiz gerçekleşecektir. Herkesin katılabileceği bu seminerimizi katılımcıların sorularıyla da zenginleştirmelerini diliyorum.
Tamamıyla ortalama 50 dakika sürecek bu seminerlerin çok faydalı olacağını düşünüyor, tüm halkımızı davet ediyorum.’ dedi.

?Kocaeli Ülkü Ocakları 2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi Pazartesi Seminerleri

?️22 Mart 2021 Pazartesi
?21.00
? Kocaeli Ülkü Ocakları Facebook Resmi Sayfası( https://m.facebook.com/KocaeliUlkuOcaklari/ )

? Moderatör : Doç.Dr.Meryem Gürbüz
? Konuşmacı : Prof.Dr.Haşim Şahin
? Konu : Türkler ve İslamiyet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir