Güncel

Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi

BAŞKAN KOCAMAN YAZ-KIŞ SAHADAN AYRILMIYOR

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekibinden bilgi aldı.

Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi
Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapılan çalışmaları zamanında ve yerinde inceleyerek hızlı ve beklentilere uygun olarak tamamlanmasını sağlıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Ataevler Mahallesi otoyol kenarındaki sosyal donatı alanlarını ve Dumlupınar Camii çevre düzenleme çalışmalarını yerindeinceleyen Başkan Kocaman, yapılan çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını açıkladı.

 

ATAEVLERDE YENİ SOSYAL DONATI ALANLARI

Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından Ataevler Mahallesi’nde 400 metre uzunluğunda yürüyüş yolu, Çocuk Oyun alanı yapımı hızla devam ediyor. Oturma gruplarının montajının tamamlanması sonrasında çevre düzenlemesi ile Ataevler Mahallesi otoyol kenarı daha modern ve şık bir görünüme kavuşacak. Ekipler Dumlupınar Camii çevresinde dekoratif duvar çalışmalarına da hızla devam ediyor.

Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi
Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi

KARTEPEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Ataevler Mahallesi otoyol kenarında yapılan çalışmalarda yürüyüş yolu ve çocuk oyun alanları, Dumlupınar Camii çevre düzenlemeleri bitme noktasına geldi. Çalışmaları sona erdiğinde mahallemizin çehresi değişecek, daha da güzelleşecek..Hemşehrilerimize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.