Eğitim

KOÜ’den Kocaman’a Destek Teşekkürü

KOÜ'den Kocaman'a Destek Teşekkürü,Kocaman’ı ziyaret eden KOÜ Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yeğin eğitime desteklerinden dolayı

Takip Et    

KOÜ’DEN KOCAMAN’A DESTEK TEŞEKKÜRÜ

KOÜ’den Kocaman’a Destek Teşekkürü

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı ziyaret eden KOÜ Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yeğin eğitime desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın, Eşme Ayvası’nın tanıtımını yapmak ve KOÜ Vakfı’na destek sağlamak amacıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda düzenlediği satış kampanyası herkesin desteğini görmüştü. Üniversite öğrencileriyle birlikte Eşme Ayvası satışını yapan Belediye Başkanı Kocaman kısa sürede bir tondan fazla Eşme Ayvası’nın satışını yapmıştı.

KOÜ'den Kocaman'a Destek Teşekkürü
KOÜ’den Kocaman’a Destek Teşekkürü

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın eğitime verdiği destekten dolayı KOÜ Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yeğin makamında ziyaret ederek teşekkür etti. Öğr.Üyesi Yeğin “Belediye Başkanımızın  eğitime verdiği destek herkese örnek olmuştur. Ülkemizin ve kentimizin gelişmesi için gençlerimize yönelik verilen bu destekler çok önemlidir. Belediye Başkanımız Kocaman’a bu desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ

Eğitime her zaman destek verdiklerini belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “KOÜ Vakfı yararına yaptığımız EşmeAyvası satış kampanyamızdan dolayı ziyaretimize gelen, KOÜ Genel Sekreter Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi MustafaYeğin hocamıza nezaketinden ötürü teşekkür ediyorum. Yerel yönetimler olarak gençlerimizin eğitiminde üzerimize düşen ne varsa imkanlarımız dahilinde her zaman yerine getireceğiz. Ülkemizin ve kentimizin geleceği eğitimli gençlerimizin omuzlarında yükselecektir” ifadelerini kullandı.

 

 

Takip Et    
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı