Güncel

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri açıklandı

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri açıklandı …

 

ZİRVEYE İREM DERİCİ DAMGA VURDU

 

 

Geçen ay magazin dünyasının en çok konuşulan ünlü isimleri belli oldu. Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basın ve interneti tarayarak hazırlamış olduğulisteye göre geçtiğimiz ay en çok konuşulan ünlü isim yakalandığı hastalık sonucu uzun süre yoğun bakımda kalan ve sevenlerini bir hayli üzen İrem Derici oldu. Geçtiğimiz günlerde hastaneden çıkan başarılı şarkıcı ile ilgili yazılı basın ve internete  5 bin 20 haber yansıdığı tespit edildi.

 

Eylül ayının en fazla konuşulan ünlü isimlerinin yer aldığı listenin iki numarasında çıkardığı son şarkısı ve hemen her yaptığı ile gündem olmayı başaran Aleyna Tilki yer alırken genç şarkıcı ile ilgili yazılı basın ve internette 4 bin 308 haber çıktığı belirlendi. Üçüncü sırayı ise yapmış olduğu açıklamalar ve paylaşımları çok konuşulan Demet Akalın alırken, ünlü şarkıcı ile ilgili geçen ay yazılı basın ve internette 2 bin 895 haber yer aldı. Listenin dördüncü sırasında eşinden ayrılması sonrası ismi aşk dedikodularına karışan Murat Dalkılıç yer alırken, yakışıklı şarkıcı hakkında 2 bin 657 haber çıktığı belirlendi. Verdiği konserler ve yeni filminin yanı sıra yakında başlayacak olan ses yarışmasındaki jüri üyeliği ile de medyanın gündeminde olan Murat Boz ile ilgili geçtiğimiz ay yazılı basın ve internette 2 bin 559 haber yer aldığı tespit edildi.

 

Interpress tarafından her ay magazin dünyasında en çok konuşulan ünlü isimlerin yer aldığı listede yer alan diğer ünlü isimler arasında şarkıcı Ferhat Göçer hakkında çıkan 2 bin 444 haberle altıncı sırada yer alırken, güzel sanatçı Gülben Ergen ile ilgili iseyazılı basın ve internete2 bin 171haberyansıdığı belirlendi. Geçen ay ünlü komedyen Cem Yılmaz ile alakalı yazılı basın ve internette 2 bin 133 haber yer alırken, tecrübeli oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil hakkında da 2 bin 113 haber çıktığı görüldü. Konuklarını ağırladığı programı yakında başlayacak olan Hülya Avşar ile ilgili ise geçen ay yazılı basın ve internette 2 bin 46 haber yer aldığı  tespit edildi.

 

 

 

İletişim için: Erdoğan Kocaman (0530) 770 08 40 – erdoğ[email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir