Siyaset

Mahmut Civelek  adeta günün yıldızı oldu

Mahmut Civelek'in Reisle olan diyalogu ve konuşmasının ardından İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile bir araya geldi..

Ak Parti Kocaeli Eski il başkanı Mahmut Civelek  adeta günün yıldızı oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış bayramı için geldiği Kocaeli’de sohbet ettiği isimlerden biri olan Mahmut Civelek’in Reisle olan diyalogu ve konuşmasının ardından İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile bir araya geldi..

Sahadanın son dönemlerdeki en çok konuşulan ismi olan Mahmut Başkan böylece uzun süredir yoğun çalışma ve buluşmalarının da ödülünü almış oldu..

Seversiniz sevmezsiniz ama Partisi için gece gündüz sahada olan Mahmut Başkanın Milletvekilliği için çalıştığını belirterek çalışmasını ve çabasını küçümsemeye ve bir çıkara bağlamaya çalışanların umdunu da boşa çıkarmış oldu..

Üstelik bunu yapanlarda sahada olmayanlar ve partisine bir üyelik katkısı dahi bulunmayanlar.. O nedenle sadece çıkar ve menfaatleri için particilik oynayanların hedefinde olan Civelek tüm bunları duymasına ve görmesine rağmen hiç bir şeye takılmadan yoluna devam ediyor..

Herkesin kabul ettiği bir gerçek var ki; Mahmut Civelek çok başarılı bir il başkanlığı yaptı.. Bu kentte ve kendi partisinde bir iz bıraktı. Milletvekili olması gereken isimlerin başında geliyordu. Çeşitli nedenlerle listede yer alamadı..

Bugün ise 2023 seçimlerine kısa bir süre kala kimler listede yer almalı denildiğinde ilk sıralarda yer alması gereken ismin Mahmut Civelek olduğunu seveni de sevmeyeni de söylüyor.. Çünkü Civelek başkanın kent genelinde ve partisinde halen çok güçlü bir yeri ve konumu var..

etmeden devam ediyor ve dün de bu çalışmasının karşılığını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın o kadar kalabalıkta ve yoğunlukta kendisiyle yakından ilgilenmesi, eminlik mesajı içeren omuzuna el koyarak sohbet etmesiyle aldı.. Ardından Bakan Soylu ve Kandemir’le bir araya gelip sohbet etmesi de bu gücün perçinlemesi oldu.. Aday olur ya da olmaz. Ama bana göre dünün yıldızı Mahmut Civelek başkandı.. Ve bir siyasetçi olarak amacına ulaştı, Kimse ötesine berisine kulp takmaya kalkmasın.. Reisin elini omuzuna koyduğu adam kazanmış adamdır bana göre..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.