BelediyeDijital GazeteTürkiye

MASKİ’den personele aşure ikramı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, personele aşure ikramında bulundu.

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert düzenledikleri aşure etkinliği ile ilgili, “Birlik ve beraberliğimizin arttırılmasına yönelik yapılan bu ikramlar, biz Müslümanları manevi açıdan daha da güçlü kılıyor. Muharrem Ayı, İslam alemi açısından büyük önem arz etmektedir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” ifadesinde bulundu.

Aşure Günü etkinliği programına; MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, Genel Müdür Yardımcıları, Daire başkanları ve personeller katılım sağladı.

 Aşure paylaşmanın, dayanışmanın ve birliğin sembolü olduğuna değinen Mert, “Aşure Günü’nün birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Kurumumuzda, aşure ikramı her yıl geleneksel olarak yapılıyor. Mesai arkadaşlarımıza ve misafirlerimize ikramda bulunduk. Kurumumuza bağlı tüm birimlerde özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma emeklerinden ve samimi yol arkadaşlıklarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sevdikleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler, işlerinde kolaylıklar diliyorum. Allah, yaptığımız aşure hayrını kabul etsin.” şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.