K.B.B
Siyaset

MHP’den Halit Bayhan’a Teşekkür Belgesi Verildi

MHP'den Halit Bayhan'a Teşekkür Belgesi Verildi/MHP Başiskele İlçe eski Başkanı Halit Bayhan'a da proğramda Teşekkür Belgesi takdim edildi.

MHP’den Halit Bayhan’a Teşekkür Belgesi Verildi

MHP Başiskele İlçe eski Başkanı Halit Bayhan’a da proğramda Teşekkür Belgesi takdim edildi. Proğrama katılan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, partiye emek vermiş üyelerine teşekkür etti.

 

MHP Kocaeli Teşkilatları, partiye emek vermiş üyelerini onurlandırmaya devam ediyor. Her hafta Kocaeli’nin bir ilçesinde gerçekleşen proğramlarla üyelerine teşekkür belgeleri veren MHP Kocaeli Teşkilatları, dün Başiskele İlçe Başkanlığı’ndaydı. Bu kapsamda MHP Başiskele İlçe Teşkilatı “Milliyetçi Hareket Partisi Değerleriyle Buluşuyor” proğramını gerçekleştirdi. Proğrama katılan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, partiye emek vermiş üyelerine teşekkür etti.

MHP'den Halit Bayhan'a Teşekkür Belgesi Verildi
MHP’den Halit Bayhan’a Teşekkür Belgesi Verildi

MHP Başiskele İlçe eski Başkanı Halit Bayhan‘a da proğramda Teşekkür Belgesi takdim edildi. Halit Bayhan hatırlanmanın ve vefanın önemine değinirken, pandemi sebebiyle eski dostlarla bir araya gelme fırsatı yaratan ve teşkilat ruhunu dik tutan tüm MHP Kocaeli Teşkilatları’na teşekkür etti.

Halit Bayhan Kimdir?

1977 yılında Bahçecik’te doğan Bayhan, öğretim hayatına Yeniköy İlkokulu’nda başladı. Ardından sırasıyla Yeniköy Ortaokulu, Kocaeli Endüstri Meslek Lisesi Tesfiye Bölümü, Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü ve Kocaeli Meslek Yüksek Okulu İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümünü bitirdi. 1995- 1998 yılları arasında Bahçecik Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüttü.

2012- 2013 yılları arasında MHP Başiskele İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Bayhan, 2014 yerel seçimlerinde Başiskele Belediye Başkan Adayı oldu. Telekomünikasyon Teknikerleri Kocaeli İl Temsilcisi’de olan Bayhan, 20 yıldır Türk Telekom A.Ş.’de Santral Teknikeri olarak çalışmaktadır. Bayhan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir