Eğitim

Milli Eğitim Müdürü’nden Şehitler Kütüphanesi’ne destek

Körfez'de Gazeteci Mustafa Eranıl tarafından kurulacak olan Şehitler Kütüphanesi'ne Körfez Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt; çok sayıda kitap bağışımda bulundu.

Milli Eğitim Müdürü’nden Şehitler Kütüphanesi’ne destek

Körfez’de Gazeteci Mustafa Eranıl tarafından kurulacak olan Şehitler Kütüphanesi’ne Körfez Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt; çok sayıda kitap bağışımda bulundu. Kendisine ait kitapları; kütüphanenin kurulmasına vesile olan Gazeteci Mustafa Eranıl’a teslim eden Kurt, ‘ Şehitlerimizin adını yaşatmak için başlatmış olduğunuz bu güzel çalışmaya destek vermek; bizler için ayrı bir güzelliktir. Güzel hizmetlerinizden dolayı tebrik ediyorum.

Milli Eğitim Müdürü'nden Şehitler Kütüphanesi'ne destek
Milli Eğitim Müdürü’nden Şehitler Kütüphanesi’ne destek

Milli eğitim camiası olarak her daim böyle güzel hizmetlere destek vermek bizim görevimizdir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.”dedi. Gazeteci Mustafa Eranıl ise; başlatmış olduğu kütüphane projesine destek veren Körfez Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt’a teşekkür ettiğini belirtti.

 

3 KÜTÜPHANE DAHA

 

Üç şehidimiz adına kurulacak olan kütüphane için yetkili kurumlardan onay çıktığını belirten Gazeteci Mustafa Eranıl; yakın bir zamanda bu kütüphaneler içinde çalışma başlatacağını bildirdi. Şehitler adına kurulacak kütüphaneye; başta devlet kurumları olmak üzere, siyasi parti temsilcileri; sivil toplum örgütleri; iş adamları; , yazarlar. şehit aileleri, eğitim camiası ve vatandaşlar kitap bağışı yaparak destek verdikleri belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün