Gündem

Muhtar Hizmet Masası tüm çalışmaları yerinde inceliyor

İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası, İzmit’in farklı bölgelerinde yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmaları yerinde inceliyor

Muhtar Hizmet Masası tüm çalışmaları yerinde inceliyor
Meclis Üyesi Mehmet Baştürk koordinatörlüğündeki İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası, İzmit’in farklı bölgelerinde yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmaları yerinde inceliyor
Hizmet ağını güçlendiren İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası, mahalleleri ziyaret etmeye ve gittiği mahallelerde muhtarlarla fikir alışverişi yapmaya devam ediyor.
Muhtar Hizmet Masası tüm çalışmaları yerinde inceliyor .
Muhtar Hizmet Masası tüm çalışmaları yerinde inceliyor .
Mahallelinin talebini muhtarlar aracılığıyla dinleyen ekip Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarını da yerinde inceliyor.
İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRİYOR
Yakın zaman önce kurulan komisyon ile tempoyu yükselten Muhtar Hizmet Masası, kent genelindeki çalışmaları yakından takip ediyor. Mehmet Baştürk koordinatörlüğündeki ekip son olarak Mehmet Ali Paşa, Hasancıklar, Malta, Kemalpaşa ve Alikahya Fatih Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Bekirdere Mahallesi’ndeki çalışmalarına da katılan Muhtar Hizmet Masası hiçbir mahalleyi aksatmadan iletişimi güçlendirmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün