Genel

Özdilek’teYarıyıla Özel İndirimler Başlıyor!

Özdilek’teYarıyıla Özel İndirimler Başlıyor!Yarıyıl tatilinin başlamasıyla “İyi Tatiller, Mutlu Alışverişler…” sloganıyla hazırladığı “Karneval” kampanyasıyla Özdilek,

Özdilek’teYarıyıla Özel İndirimler Başlıyor!

22 – 31 Ocak tarihleri boyunca fırsatları kaçırmayın!

Yarıyıl tatilinin başlamasıyla “İyi Tatiller, Mutlu Alışverişler…” sloganıyla hazırladığı “Karneval” kampanyasıyla Özdilek, 22 – 31 Ocak tarihleri arasında aileleri ve çocukları sevindirecek indirim fırsatları sunuyor. Uzaktan eğitim yöntemiyle yeni bir eğitim – öğretim dönemini dahatamamlayan öğrenciler, 22 Ocak’ta yarıyıl tatiline başlıyor.
“Karneval” kampanyasına özel indirimler, Özdilek AVM’leri, departman mağazaları, hipermarketleri ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da çocuklarını sevindirmek isteyen ebeveynleri bekliyor.

Çocuklara özel lisanslı ev tekstili ürünlerinden, bornoz havlu takımlarına, kız ve erkek çocukları için 3’lü eşofman takımlarına, oyuncak bebek modellerinden, erkek çocukları için kumandalı oyuncak iş makinelerine, hem eğlenceli hem de öğretici puzzle ve zekagibi kutu oyunlarına kadar birçok üründe indirimler sunuluyor. Boya takımları, boyama kitapları, oyun hamurları, evde kullanıma uygun yazı tahtaları da çocuklar için hediye alınabilecek indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Karne heyecanı yaşayan minikler dışında büyükleri de kapsayan,kadın ve erkek giyim ürünlerinde geçerli olacak etiketli ürünler de Özdilek’te indirimli olarakmisafirlerini bekliyor.
Misafirlerine karnaval coşkusu sunan,22 ve 31 Ocak tarihleri arasında devam edecek “Karneval” kampanyasını kaçırmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir