AlışverişEkonomiKadınMobilyaModaTekstilYaşam

Pierre Cardin halı ile sanata dokunuş

Royal Halı, markalarıyla birlikte 2022 koleksiyonlarıyla da yaşam alanlarına fark katmaya devam ediyor. Tasarımlarında estetik ve sanatsal duyguları canlı tutan Pierre Cardin Halı ‘Voila’, ‘La Vita’ ve ‘Massive’ modelleriyle dekorasyon yapmak isteyenleri zamanda sanat yolculuğuna davet ediyor.

Royal Halı, bünyesinde bulunan Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla birlikte 2022 koleksiyonunda da iç mekan dekorasyonunda estetik ve kaliteyi önemseyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Pierre Cardin Halı ‘Voila’, ‘La Vita’ ve ‘Massive’ modelleri ile sanat eseri hissini yaşam alanlarına taşıyarak dekoratif algıyı zirveye çıkarıyor.

Voila, La Vita ve Massive ile sanata yolculuk

Yaşam alanlarına yenilik getirmek ve şıklık katmak isteyenler, Pierre Cardin Halı’nın bol seçenekli modelleri ile buluşuyor. Pierre Cardin Halı, 2022 koleksiyonunun iddialı ürünlerinden Voila, gün batımı renkleri ile mekanlara huzuru taşıyor. Işıltılı ve sadeliğiyle La Vita, yaşam alanlarına dinginlik katarken, canlılık duygusu veren Massive ise iç mekanlarda yaşam enerjisini yükseltiyor. Kalitesiyle öne çıkan Voila, La Vita ve Massive halı modellerinde tasarımlar hem modern hem de sanatın geçmişe götüren etkisiyle harmanlanıyor.

Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip markalar

Royal Halı, Atlas Halı, Pierre Cardin Halı ve Studio Halı markaları, Türkiye genelinde yer aldıkları geniş bayi ağı ile halı sevenler ile buluşuyor. 2022 yılına 12 koleksiyon ile giren Royal Halı ülke geneline yayılan 500’e yakın showroom ve satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Tüketici dostu Royal Halı’nın SigortHalı hizmeti ise dünyada ve Türkiye’de bir ilk olarak dikkat çekiyor.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.