K.B.B
Hizmet İş
Vefat Haberleri

Rasim Öztekin, bu akşam hayatını kaybetti

Rasim Öztekin, yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Galatasaray'a olan tutkusuyla bilinen oyuncu Rasim Öztekin'den üzücü haber geldi.

Kalp krizi geçiren usta sanatçı Rasim Öztekin, yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Galatasaray’a olan tutkusuyla bilinen oyuncu Rasim Öztekin’den üzücü haber geldi. Kalp kriz sonucu kalbi duran 62 yaşındaki sanatçı, ilk olarak Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

RASİM ÖZTEKİN HAYATINI KAYBETTİ
RASİM ÖZTEKİN HAYATINI KAYBETTİ

Yapılan müdahale sonrasında hayata döndürülen sanatçı, daha sonra Doktor Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’ne sevk edildi. Hastaneden yapılan açıklamada, “Dün öğlen saat 15:30’da hastanemize gelen hastamızı acilen ameliyata aldık. Hastamızın geçmişinde de kardiyal sorunlar yaşamış. Hayati tehlikesi var, durumu ciddi. Şu an yoğun bakımda entübe” denildi. 17 yıl önce kalp yetersizliği tanısı konulan Öztekin’in 2018 yılında kalp pili değiştirilmişti.

Efsane isim Rasim Öztekin, dün geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası tedavi gördüğü hastanede bu akşam hayatını kaybetti.

Kocaeli Haber Dünyası olarak Merhuma ALLAH’tan Rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Kocaeli Haber Dünyası Genel Yayın yönetmeni Selçuk Çelebi ile yakın dostluğu bulunmakta idi.Çelebi “Ölümünü üzüntü ile öğrendim. Sevenlerinin başı sağ olsun.Sanat ve tiyatro camiası için büyük kayıp”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir