Yunus-Market
Sağlık

Rotary, maske desteğini genişletti

Rotary, maske desteğini genişletti.İzmit Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Özel, beraberindeki iki kulüp başkanı

Rotary, maske desteğini genişletti
İzmit Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Özel, beraberindeki iki kulüp başkanı ile Tavşantepe İlkokulu’na 4 Bin 500 adet maske desteğinde bulundu
İzmit Rotary Kulübü’nün başlattığı okullara maske dağıtımı projesi sürüyor. Kulüp bu kez İzmit Rotaract Kulübü ve İzmit İnteract Kulübü’nün de desteği ile toplam 4 Bin 500 adet maskeyi İzmit Tavşantepe İlköğretim Okulu’na teslim etti. Okul Müdürü Behice Zehiroğlu’na maskeleri teslim eden İzmit Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Özel, destek veren herkese teşekkür etti.

Rotary, maske desteğini genişletti..
Rotary, maske desteğini genişletti..

3 LAPTOP SÖZÜ VERDİLER
İzmit Rotary Kulübü liderliğinde Dönem Başkanı Mehmet Özel, Kulüp Üyeleri Hüseyin Alçıoğlu, eşi Esin Alçıoğlu, İzmit Rotaract Başkanı Öykü Severgül, İzmit interact Kulübü Başkanı Sarp Ata ve Okul Müdürü Behice Alçıoğlu, maske teslimi sonrası toplu bir fotoğraf çektirdi. 3 kulüp başkanı Okul Müdürü Behice Zehiroğlu’na uzaktan eğitime destek için de 3 adet laptop sözü verdi.

HEPSİ: İzmit Rotary Kulübü liderliğinde Dönem Başkanı Mehmet Özel, Kulüp Üyeleri Hüseyin Alçıoğlu, eşi Esin Alçıoğlu, İzmit Rotaract Başkanı Öykü Severgül, İzmit interact Kulübü Başkanı Sarp Ata ve Okul Müdürü Behice Alçıoğlu birlikte görülüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı