Gündem

SEDAŞ’tanyetkili elektrikçilere seminer

SEDAŞ, bünyesindekiyetkili elektrikçiler ve kayıtlı bulundukları meslek odaları için seminerdüzenledi.

SEDAŞ’tanyetkili elektrikçilere seminer

 

SEDAŞ, bünyesindekiyetkili elektrikçiler ve kayıtlı bulundukları meslek odaları için seminerdüzenledi. Seminerdeabonelik işlemleri ve değişen mevzuatlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ)bünyesine kayıtlı yetkili elektrikçiler ve bağlı bulundukları meslek odaları için seminer düzenledi. Seminer, SEDAŞ’ınKurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Digital olarak yapılanseminerde Elektrik Mühendisleri Odası ve Elektrik Teknisyenleri Odasına kayıtlı yetkili elektrikçilere, abonelik işlemleri ve süreçlerihakkında detaylı bilgi verildi. Müşteri İlişkileri Koordinasyon Uzmanları moderatörlüğündegerçekleştirilen seminereBolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli elektrik mühendisleri odası ve elektrik meslek odalarından 105 yetkili elektrikçikatıldı.

Seminerde; abonelik süreçlerine ilişkin EPDK mevzuat ve yönetmelikleri, enerji müsaade başvuru süreçleri, proje onay süreçleri, alçak gerilim hattı-yüksek gerilim hattı abone dosya içerikleri ve web portal başvuru işlemleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Karşılıklı soru cevap etkinliği ile tamamlanan programınsonundaelektrikmeslekodaları yöneticileri başta olmak üzere tüm katılımcılar seminerle ilgili memnuniyetlerini dile getirerek SEDAŞ’a teşekkürlerini ilettiler.

SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğü, iş paydaşları yetkili elektrikçilerinbilgilendirilmesine yönelik seminerlerin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir