Siyaset

Şeker ve Tutuş Vatandaşla Birlikte Oldu

Gençlik kollarından çifte program

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş ve İlçe Gençlik Kolları SKM Başkanı Enes Akbal, geçtiğimiz akşam Hacı Hızır Mahallesi’nde bir dizi ev ziyaretinde bulundu. Ardından AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş ve İlçe SKM Başkanı Enes Akbal, İlçe SKM programı kapsamında gerçekleştirdikleri ev ziyaretlerine devam ediyor. Ramazan ayı boyunca sürecek olan ev ziyaretlerinde Tutuş’un en sonki durağı Hacı Hızır Mahallesi oldu. Vatandaşların evlerine konuk olan ve onlarla sohbet eden Başkan Tutuş, aynı zamanda cumhurbaşkanlığı seçim süreciyle alakalı da açıklamalarda bulundu.  Ev ziyaretlerinin ardından Tutuş, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile bir araya geldi.

‘OYUMUZU ERDOĞAN’A VERMEYECEĞİZ DE KİME VERECEĞİZ?’

İlk olarak Reyhan ve Murat Ötlü çiftinin evine konuk olan Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş ve SKM Başkanı Enes Akbal, ev sakinleri tarafından çok sıcak karşılandı. Cumhurbaşkanı adayı Başbaka Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Murat Ötlü, “Ben uzun yol şoförüyüm yollara yaptıkları hizmetleri görüyorum. Daha bir çok güzel işler yaptı. Oyumuzu ona vermeyeceğiz de kime vereceğiz” dedi.

‘BAŞBAKANIMIZA GÜÇLÜ DESTEK VERECEĞİZ’

Durdu ve Hüseyin Yılmaz çiftini de evlerinde ziyaret eden gençlik kolları mensupları burada vatandaşların taleplerini dinledi. Tutuş, yaptığı açıklamada, “Böyle mübarek bir ayda vatandaşlarımızla daha çok bir araya gelmek istiyoruz. Bizlere kapınızı açtınız çok teşekkür ediyoruz” dedi. Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimlerine de dikkat çeken Muharrem Tutuş, cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a İzmit’ten güçlü bir destek vereceklerini söyledi.

İLYAS ŞEKER’LE SOHBET

Başkan Tutuş ve Akbal ev ziyaretlerinin devamında iftar sonrasında AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte Hacı Hızır Mahallesi Fatih Cami’nde teravih namazını kıldı. Tervih sonrasında vatandaşlarla bir araya gelen Şeker, gündemde yer alan konuları değerlendirdi ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Ülkemizde AK Parti iktidarıyla yaşanan gelişmelere işaret eden Şeker, sağlık sektöründeki yükselişe işaret etti.

‘GENÇLERE ÖNEM VERİLMELİ’

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ilimizden büyük destek çıkacağına inancının tam olduğunu söyleyen Şeker, “Teşkilatlarımız çok güçlü ve birlik içinde. Yerel seçimlerde gösterdikleri gayreti yine gösterecektir. 2023 bizim hedefimiz, 2053 şimdi gençlerin 2075’te sizden sonraki nesillerin hedefi olacak. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı gibi gençlerimize önem vermeliyiz” dedi. Şeker buradaki programlarının ardından İlçe Gençlik Kolları SKM Başkanı Enes Akbal’ın evine konuk oldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.